kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: docker build '%1'
ca@valencia: Construcció del docker «%1»

[ctx: @title:window]
en: Choose Tag Name
ca@valencia: Escolliu el nom de l'etiqueta

[ctx: @label:textbox]
en: Tag name for '%1':
ca@valencia: Nom de l'etiqueta per a «%1»:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: 'docker run' arguments:
ca@valencia: Arguments de «docker run»:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Projects volume:
ca@valencia: Volum dels projectes:
