kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Configure Plasmoid Execution
ca@valencia: Configura l'execució de plasmoides

en: Display a plasmoid
ca@valencia: Mostra un plasmoide

en: Plasmoid Launcher
ca@valencia: Iniciador de plasmoide

en: Could not resolve the dependency: %1
ca@valencia: No s'ha pogut resoldre la dependència: %1

[ctx: @title:menu]
en: Plasmoids
ca@valencia: Plasmoides

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Plasmoid
ca@valencia: Plasmoide

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Path or name:
ca@valencia: Camí o nom:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
ca@valencia: Comportament

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Form factor:
ca@valencia: Factor de format:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Theme:
ca@valencia: Tema:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Dependencies
ca@valencia: Dependències

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Targets:
ca@valencia: Objec&tius:

en: Plasmoid Viewer
ca@valencia: Visor de plasmoides

en: ** Killed **
ca@valencia: ** S'ha matat **

en: *** Failed ***
ca@valencia: *** Ha fallat ***

en: *** Finished ***
ca@valencia: *** Finalitzat ***

en: Plasmoid failed to execute on %1
ca@valencia: El plasmoide ha fallat en executar a %1
