kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (47 entries)

en: No valid executable specified
ca@valencia: No s'ha especificat un executable vàlid

en: There is a quoting error in the script for the launch configuration '%1'. Aborting start.
ca@valencia: Hi ha un error de citació en l'script de la configuració del llançament «%1». S'interromp.

en: A shell meta character was included in the script for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
ca@valencia: S'ha inclòs un metacaràcter en l'script de la configuració de llançament «%1», actualment açò no està admés. S'interromp.

en: No remote host set for launch configuration '%1'. Aborting start.
ca@valencia: No s'ha establit la màquina remota per a iniciar la configuració «%1». S'interromp.

en: There is a quoting error in the arguments for the launch configuration '%1'. Aborting start.
ca@valencia: Hi ha un error de citació en els arguments de la configuració del llançament «%1». S'interromp.

en: A shell meta character was included in the arguments for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
ca@valencia: S'ha inclòs un metacaràcter en els arguments de la configuració de llançament «%1», actualment açò no està admés. S'interromp.

en: No valid interpreter specified
ca@valencia: No s'ha especificat un intèrpret vàlid

en: There is a quoting error in the interpreter for the launch configuration '%1'. Aborting start.
ca@valencia: Hi ha un error de citació en l'intèrpret de la configuració del llançament «%1». S'interromp.

en: A shell meta character was included in the interpreter for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
ca@valencia: S'ha inclòs un metacaràcter en l'intèrpret de la configuració de llançament «%1», actualment açò no està admés. S'interromp.

[ctx: @info:placeholder]
en: Type or select an interpreter...
ca@valencia: Escriviu o seleccioneu un intèrpret...

[ctx: @title:tab]
en: Configure Script Application
ca@valencia: Configura l'aplicació de script

en: Executes Script Applications
ca@valencia: Executa aplicacions de script

en: Script Application
ca@valencia: Aplicació de l'script

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Interpreter
ca@valencia: Intèrpret

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Script interpreter:
ca@valencia: Intèrpret de l'script:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Script file
ca@valencia: Fitxer de script

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, runCurrentFile)
en: Run the file currently open in the editor
ca@valencia: Executa el fitxer obert en l'editor

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, runFixedFile)
en: Always run the same file
ca@valencia: Executa sempre el mateix fitxer

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scriptLabel)
en: Script file:
ca@valencia: Fitxer de script:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, executablePath)
en: Enter the absolute path to the script to run
ca@valencia: Introduïu el camí absolut cap al fitxer de script que s'ha d'executar

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, executablePath)
en: /path/to/script
ca@valencia: /camí/a/script

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
ca@valencia: Comportament

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, arguments)
en: Enter arguments to give to the executable
ca@valencia: Introduïu els arguments que es proporcionaran a l'executable

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Working directory:
ca@valencia: Directori de treball:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, workingDirectory)
en: Select a working directory for the executable
ca@valencia: Seleccioneu un directori de treball per a l'executable

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Environment:
ca@valencia: Entorn:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDevelop::EnvironmentSelectionWidget, environment)
en: Select an environment to be used
ca@valencia: Seleccioneu un entorn que s'haja d'utilitzar

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output filter:
ca@valencia: Filtre d'eixida:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, outputFilteringMode)
en: Select the filter to applied to the output. E.g. to mark errors with red text
ca@valencia: Seleccioneu el filtre que s'aplicarà a l'eixida. P. ex. per a marcar els errors amb text roig

[ctx: @item:inlistbox output filter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, outputFilteringMode)
en: No Filter
ca@valencia: Sense filtre

[ctx: @item:inlistbox output filter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, outputFilteringMode)
en: Compiler Filter
ca@valencia: Filtre del compilador

[ctx: @item:inlistbox output filter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, outputFilteringMode)
en: Script Error Filter
ca@valencia: Filtre d'errors de l'script

[ctx: @item:inlistbox output filter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, outputFilteringMode)
en: Static Analysis Filter
ca@valencia: Filtre d'anàlisi estàtica

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Execute on Host
ca@valencia: Executa en la màquina

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, remoteHostCheckbox)
en: Execute on remote host
ca@valencia: Executa en la màquina remota

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, remoteHostLabel)
en: Remote host (ssh):
ca@valencia: Màquina remota (ssh):

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, remoteHost)
en: user@host
ca@valencia: usuari@màquina

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, remoteHost)
en: Enter a remote host (user@host)
ca@valencia: Introduïu una màquina remota (usuari@màquina)

en: There is no active document to launch.
ca@valencia: No hi ha cap document actiu per a iniciar.

en: No environment profile specified, looks like a broken configuration, please check run configuration '%1'. Using default environment profile.
ca@valencia: No s'ha especificat cap perfil d'entorn, pareix que s'ha malmés la configuració. Comproveu la configuració d'execució de «%1». S'utilitzarà el perfil d'entorn predeterminat.

en: Starting: %1
ca@valencia: S'està iniciant: %1

en: *** Killed Application ***
ca@valencia: *** S'ha matat l'aplicació ***

en: *** Exited normally ***
ca@valencia: *** S'ha eixit normalment ***

en: *** Exited with return code: %1 ***
ca@valencia: *** S'ha eixit retornant el codi: %1 ***

en: *** Process aborted ***
ca@valencia: *** Procés cancel·lat ***

en: *** Crashed with return code: %1 ***
ca@valencia: *** Ha fallat retornant el codi: %1 ***

en: *** Could not start program '%1'. Make sure that the path is specified correctly ***
ca@valencia: *** No s'ha pogut iniciar el programa «%1». Assegureu-vos que teniu el camí definit correctament ***
