kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title:window]
en: File System
ca@valencia: Sistema de fitxers

[ctx: @title:menu]
en: Bookmarks
ca@valencia: Adreces d'interés

[ctx: @action switch to directory of current document]
en: Current Document Directory
ca@valencia: Directori del document actual

[ctx: @action]
en: New File...
ca@valencia: Fitxer nou...

[ctx: @title:window]
en: Create New File
ca@valencia: Crea un fitxer nou

en: Unable to create file '%1'
ca@valencia: No s'ha pogut crear el fitxer «%1»
