kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (23 entries)

en: You have not authorized KDevelop to use your GitHub account. If you authorize KDevelop, you will be able to fetch your public/private repositories and the repositories from your organizations.
ca@valencia: No heu autoritzat a KDevelop a utilitzar el vostre compte de GitHub. Si l'autoritzeu, podreu buscar els repositoris públics/privats des de les vostres organitzacions.

[ctx: %1 is the URL with the GitHub token settings]
en: You can check the authorization for this application and others at %1
ca@valencia: Podeu comprovar l'autorització per a esta aplicació i altres a %1

en: You are logged in as <b>%1</b>.<br/>%2
ca@valencia: Esteu connectat com a <b>%1</b>.<br/>%2

[ctx: @action:button]
en: Log Out
ca@valencia: Ix

[ctx: @action:button]
en: Force Sync
ca@valencia: Força la sincronització

[ctx: @action:button]
en: Authorize
ca@valencia: Autoritza

[ctx: @title:window]
en: GitHub Account
ca@valencia: Compte de GitHub

en: Enter a login and a password
ca@valencia: Introduïu un nom i una contrasenya

en: Waiting for response
ca@valencia: S'està esperant la resposta

en: Authentication failed. Please try again.
    
    Could not create token: "%1"
    %2
ca@valencia: No s'ha pogut fer l'autenticació. Torneu-ho a provar.
    
    No s'ha pogut crear el testimoni: «%1»
    %2

[ctx: @title:window]
en: GitHub Authorization Failed
ca@valencia: No s'ha pogut fer l'autorització de GitHub

en: Authentication succeeded.
    
    Created token: "%1"
    %2
ca@valencia: Autenticació amb èxit!
    
    S'ha creat el testimoni: «%1»
    %2

[ctx: @title:window]
en: GitHub Account Authorized
ca@valencia: Compte autoritzat de GitHub

[ctx: @title:window]
en: Authentication Code
ca@valencia: Codi d'autenticació

[ctx: @label:textbox]
en: OTP Code:
ca@valencia: Codi OTP:

en: Please, write your password here.
ca@valencia: Per favor, escriviu la contrasenya.

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
ca@valencia: Busca...

[ctx: @info:tooltip]
en: You can press the Return key if you do not want to wait.
ca@valencia: Si no voleu esperar, podeu prémer la tecla de Retorn.

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure your GitHub account
ca@valencia: Configura el compte de GitHub

en: The Git plugin could not be loaded which is required to import a GitHub project.
ca@valencia: El connector de Git no s'ha pogut carregar i es requerix per a importar un projecte de GitHub.

[ctx: @title:window]
en: GitHub Provider Error
ca@valencia: S'ha produït un error del proveïdor GitHub

[ctx: @item:inlistbox]
en: User
ca@valencia: Usuari

[ctx: @item:inlistbox]
en: Organization
ca@valencia: Organització
