kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
ca@valencia: Permisos

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: View
ca@valencia: Visualitza

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: Bookmarks
ca@valencia: Punts

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines principal

en: The document "%1" has unsaved changes. Would you like to save them?
ca@valencia: El document «%1» té canvis sense guardar. Voleu guardar-los?

[ctx: @title:window]
en: Close Document
ca@valencia: Tanca el document

[ctx: @item:inmenu]
en: Hex Editor
ca@valencia: Editor hexadecimal

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage Byte Array View Profiles...
ca@valencia: Gestioneu els perfils de vista de matrius de bytes...
