kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

[ctx: @item:menu]
en: Other...
ca@valencia: Altres...

[ctx: @title:menu]
en: Open With
ca@valencia: Obri amb

[ctx: @title:menu]
en: Embedded Editors
ca@valencia: Editors incrustats

[ctx: @title:menu]
en: External Applications
ca@valencia: Aplicacions externes

[ctx: @action:inmenu]
en: Open
ca@valencia: Obri

[ctx: @item:inmenu]
en: Default Editor
ca@valencia: Editor predeterminat

[ctx: %1: mime type name, %2: app/part name]
en: Do you want to open all '%1' files by default with %2?
ca@valencia: Voleu obrir tots els fitxers «%1» de manera predeterminada amb %2?

[ctx: @title:window]
en: Set as Default?
ca@valencia: S'ha d'establir com a predeterminat?

[ctx: @action:button]
en: Set as Default
ca@valencia: Establix com a predeterminat

[ctx: @action:button]
en: Do Not Set
ca@valencia: No l'establisques
