kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

[ctx: An anonymous declaration (class, function, etc.)]
en: <anonymous>
ca@valencia: <anònim>

[ctx: @title:window]
en: Outline
ca@valencia: Contorn

[ctx: @action]
en: Sort Alphabetically
ca@valencia: Ordena alfabèticament

[ctx: @info:tooltip]
en: Sort items alphabetically
ca@valencia: Ordena alfabèticament els elements

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
ca@valencia: Filtre...
