kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (45 entries)

en: Custom Patch
ca@valencia: Pedaç personalitzat

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, localPatchOptions)
en: Patch
ca@valencia: Pedaç

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Base directory:
ca@valencia: Directori base:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, baseDir)
en: /path/to/patch/base
ca@valencia: /camí/a/pedaç/base

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, fileTab)
en: From File
ca@valencia: Des del fitxer

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, filename)
en: /path/to/patch
ca@valencia: /camí/a/pedaç

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, commandTab)
en: From Command
ca@valencia: Des d'una ordre

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, command)
en: Enter command to take output from...
ca@valencia: Introduïu una ordre de la qual prendre l'eixida...

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, applied)
en: Patch is already applied on local version
ca@valencia: Ja s'ha aplicat el pedaç en la versió local

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, applied)
en: Already applied
ca@valencia: Ja s'ha aplicat

en: <b><span style="color:red">Conflict</span></b><br/>
ca@valencia: <b><span style="color:red">Conflicte</span></b><br/>

en: Applied.<br/>
ca@valencia: S'ha aplicat.<br/>

en: Insertion<br/>
ca@valencia: Inserció<br/>

en: Removal<br/>
ca@valencia: Eliminació<br/>

en: Previous:<br/>
ca@valencia: Anterior:<br/>

en: Reverted.<br/>
ca@valencia: S'ha revertit.<br/>

en: Alternative:<br/>
ca@valencia: Alternatiu:<br/>

en: Could not apply the change: Text should be "%1", but is "%2".
ca@valencia: No s'ha pogut aplicar el canvi: el text ha de ser «%1», però és «%2».

[ctx: @item]
en: Insertion
ca@valencia: Inserció

[ctx: @item]
en: Removal
ca@valencia: Eliminació

[ctx: @item]
en: Change
ca@valencia: Canvi

[ctx: @title:window]
en: Kompare Model Update
ca@valencia: Actualització del model de Kompare

[ctx: @title complete patch]
en: Overview
ca@valencia: Vista general

[ctx: @title:window]
en: Patch Review
ca@valencia: Revisió del pedaç

en: The base directory of the patch must be an absolute directory.
ca@valencia: El directori base del pedaç cal que siga un directori absolut.

[ctx: @action]
en: Finish Review
ca@valencia: Finalitza la revisió

[ctx: @action:inmenu]
en: Review Patch
ca@valencia: Revisió de pedaç

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousFile)
en: Previous file
ca@valencia: Fitxer anterior

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousHunk)
en: Previous difference
ca@valencia: Diferència anterior

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextHunk)
en: Next difference
ca@valencia: Diferència següent

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextFile)
en: Next file
ca@valencia: Fitxer següent

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, updateButton)
en: Update
ca@valencia: Actualitza

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, testsButton)
en: Run Tests
ca@valencia: Executa les proves

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, exportReview)
en: Export Diff...
ca@valencia: Exporta Diff...

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, cancelReview)
en: Cancel Review
ca@valencia: Cancel·la la revisió

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, finishReview)
en: Finish Review
ca@valencia: Finalitza la revisió

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesGroup)
en: Changes
ca@valencia: Canvis

[ctx: %1: number of changed hunks, %2: file name]
en: %2 (1 hunk) | %2 (%1 hunks)
ca@valencia[0]: %2 (1 fragment)
ca@valencia[1]: %2 (%1 fragments)

en: <qt>You can find the new request at:<br /><a href='%1'>%1</a> </qt>
ca@valencia: <qt>Trobareu la nova sol·licitud a:<br /><a href='%1'>%1</a></qt>

en: Couldn't export the patch.
    %1
ca@valencia: No s'ha pogut exportar el pedaç.
    %1

[ctx: @action]
en: Select All
ca@valencia: Selecciona-ho tot

[ctx: @action]
en: Deselect All
ca@valencia: Desselecciona-ho tot

en: Running tests: %p%
ca@valencia: Proves en execució: %p%

en: Test passed | All %1 tests passed
ca@valencia[0]: Prova superada
ca@valencia[1]: S'han superat totes les %1 proves

en: Test results: %1 passed, %2 failed, %3 errors
ca@valencia: Resultats de les proves: %1 superades, %2 han fallat, %3 errors
