kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (39 entries)

en: Parser
ca@valencia: Analitzador

[ctx: @title:window]
en: Problems
ca@valencia: Problemes

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve Problem
ca@valencia: Soluciona problema

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve: %1
ca@valencia: Resol: %1

[ctx: @action]
en: Force Full Update
ca@valencia: Força actualització completa

[ctx: @info:tooltip]
en: Which files to display the problems for
ca@valencia: Els fitxers per als quals es mostraran els problemes

[ctx: @option:check]
en: Current Document
ca@valencia: Document actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current document
ca@valencia: Visualitza els problemes en el document actual

[ctx: @option:check]
en: Open Documents
ca@valencia: Documents oberts

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all open documents
ca@valencia: Visualitza els problemes en tots els documents oberts

[ctx: @option:check]
en: Current Project
ca@valencia: Projecte actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current project
ca@valencia: Visualitza els problemes en el projecte actual

[ctx: @option:check]
en: All Projects
ca@valencia: Tots els projectes

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all projects
ca@valencia: Visualitza els problemes en tots els projectes

[ctx: @option:check]
en: Documents In Path
ca@valencia: Documents en un camí

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in a specific path
ca@valencia: Visualitza els problemes en tots els projectes d'un camí específic

[ctx: @option:check]
en: Documents In Current Path
ca@valencia: Documents en el camí actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in the path of the current document
ca@valencia: Visualitza els problemes de tots els fitxers del camí del document actual

[ctx: @option:check]
en: Show All
ca@valencia: Mostra-ho tot

[ctx: @info:tooltip]
en: Display all problems
ca@valencia: Visualitza tots els problemes

[ctx: @info:placeholder]
en: Path Filter...
ca@valencia: Filtre de camí...

[ctx: @option:check]
en: Show Imports
ca@valencia: Mostra les importacions

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in imported files
ca@valencia: Visualitza els problemes en els fitxers importats

[ctx: @info:tooltip]
en: Display errors
ca@valencia: Visualitza els errors

[ctx: @option:check]
en: Show Errors
ca@valencia: Mostra els errors

[ctx: @info:tooltip]
en: Display warnings
ca@valencia: Visualitza els avisos

[ctx: @option:check]
en: Show Warnings
ca@valencia: Mostra els avisos

[ctx: @info:tooltip]
en: Display hints
ca@valencia: Visualitza els suggeriments

[ctx: @option:check]
en: Show Hints
ca@valencia: Mostra els consells

[ctx: @title:menu]
en: Grouping
ca@valencia: Agrupament

[ctx: @option:check]
en: None
ca@valencia: Sense

[ctx: @option:check]
en: Path
ca@valencia: Camí

[ctx: @option:check]
en: Severity
ca@valencia: Gravetat

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
ca@valencia: Busca...

[ctx: @title:menu]
en: Scope: %1
ca@valencia: Àmbit: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: Problems
ca@valencia: Problemes

[ctx: @title:menu]
en: Problem
ca@valencia: Problema

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy Description
ca@valencia: &Copia la descripció

[ctx: @title:menu]
en: Solve: %1
ca@valencia: Resol: %1
