kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (70 entries)

en: Move %1 item into %2 | Move %1 items into %2
ca@valencia[0]: Mou %1 element a %2
ca@valencia[1]: Mou %1 elements a %2

en: Copy %1 item into %2 | Copy %1 items into %2
ca@valencia[0]: Copia %1 element a %2
ca@valencia[1]: Copia %1 elements a %2

en: Delete %1 item | Delete %1 items
ca@valencia[0]: Suprimix %1 element
ca@valencia[1]: Suprimix %1 elements

en: Move item %1 into %2
ca@valencia: Mou l'element %1 a %2

en: Copy item %1 into %2
ca@valencia: Copia l'element %1 a %2

en: Delete item %1
ca@valencia: Suprimix l'element %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Suboperation succeeded
ca@valencia: La suboperació ha reeixit

[ctx: @info:tooltip]
en: Suboperation failed
ca@valencia: La suboperació ha fallat

[ctx: @info:tooltip]
en: Suboperation skipped to prevent data loss
ca@valencia: La suboperació s'ha omés per a evitar la pèrdua de dades

[ctx: @title:window]
en: Paste Failed
ca@valencia: No s'ha pogut apegar

en: Failed to paste. Below is a list of suboperations that have been attempted.
ca@valencia: No s'ha pogut apegar. A davall hi ha la llista de suboperacions que s'han intentat.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines principal

[ctx: @title:menu]
en: Build Set
ca@valencia: Conjunt de construcció

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove from Build Set
ca@valencia: Elimina del conjunt de construcció

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, topButton)
en: Move the selected items to the top
ca@valencia: Mou els elements seleccionats a dalt de tot

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, upButton)
en: Move the selected items up
ca@valencia: Puja els elements seleccionats

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, downButton)
en: Move the selected item down
ca@valencia: Baixa l'element seleccionat

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bottomButton)
en: Move the selected items to the bottom
ca@valencia: Mou els elements seleccionats a baix de tot

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: These items will be built in the order they are listed.
ca@valencia: Estos elements es construiran segons l'ordre que estan llistats.

[ctx: @title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Build Sequence
ca@valencia: Seqüència de construcció

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addItemButton)
en: Add currently selected items from project tree view to the build set.
ca@valencia: Afig els elements actualment seleccionats en la vista en arbre del projecte al conjunt de construcció.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeItemButton)
en: Remove currently selected item from the build set.
ca@valencia: Elimina l'element actualment seleccionat del conjunt de construcció.

[ctx: @title:window]
en: Projects
ca@valencia: Projectes

[ctx: @action]
en: Locate Current Document
ca@valencia: Ubica el document actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Locates the current document in the project tree and selects it.
ca@valencia: Ubica el document actual en l'arbre de projecte i selecciona'l.

[ctx: @action]
en: Auto-Select Current Document
ca@valencia: Selecciona automàticament el document actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatically select the current document in the project tree.
ca@valencia: Selecciona automàticament el document actual en l'arbre de projecte.

[ctx: @action]
en: Show Build Targets
ca@valencia: Mostra els objectius de construcció

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (ProjectTreeView, projectTreeView)
en: Project Overview
ca@valencia: Resum del projecte

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (ProjectBuildSetWidget, buildSetView)
en: Build Items:
ca@valencia: Construïx elements:

[ctx: @action]
en: Build All Projects
ca@valencia: Construïx tots els projectes

[ctx: @action]
en: Build Selection
ca@valencia: Construïx la selecció

[ctx: @action:intoolbar]
en: Build
ca@valencia: Construïx

[ctx: @action]
en: Install Selection
ca@valencia: Instal·la la selecció

[ctx: @action:intoolbar]
en: Install
ca@valencia: Instal·la

[ctx: @action]
en: Clean Selection
ca@valencia: Neteja la selecció

[ctx: @action:intoolbar]
en: Clean
ca@valencia: Neteja

[ctx: @action]
en: Configure Selection
ca@valencia: Configura la selecció

[ctx: @action:intoolbar]
en: Configure
ca@valencia: Configura

[ctx: @action]
en: Prune Selection
ca@valencia: Elimina la selecció

[ctx: @action:intoolbar]
en: Prune
ca@valencia: Elimina

[ctx: @action:inmenu]
en: Create &File...
ca@valencia: Crea un fi&txer...

[ctx: @action:inmenu]
en: Create F&older...
ca@valencia: Crea una &carpeta...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Build
ca@valencia: Cons&truix

[ctx: @action:inmenu]
en: &Install
ca@valencia: I&nstal·la

[ctx: @action:inmenu]
en: &Clean
ca@valencia: &Neteja

[ctx: @action:inmenu]
en: &Add to Build Set
ca@valencia: Afi&g al conjunt de construcció

[ctx: @action:inmenu]
en: C&lose Project | Close Projects
ca@valencia[0]: &Tanca el projecte
ca@valencia[1]: Tanca els projectes

[ctx: @action:inmenu]
en: &Reload
ca@valencia: To&rna a carregar

[ctx: @action:inmenu]
en: Remo&ve
ca@valencia: &Elimina

[ctx: @action:inmenu]
en: Re&name...
ca@valencia: Ca&nvia el nom...

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove from &Target
ca@valencia: Elimina de l'objec&tiu

[ctx: @title:window]
en: Create Folder in %1
ca@valencia: Crea una carpeta a %1

[ctx: @label:textbox]
en: Folder name:
ca@valencia: Nom de la carpeta:

en: Do you really want to delete this item? | Do you really want to delete these %1 items?
ca@valencia[0]: Segur que voleu suprimir este element?
ca@valencia[1]: Segur que voleu suprimir estos %1 elements?

[ctx: @title:window]
en: Delete Files
ca@valencia: Suprimix els fitxers

[ctx: @window:title]
en: Rename
ca@valencia: Canvia el nom

[ctx: @label:textbox]
en: New name for '%1':
ca@valencia: Nom nou per a «%1»:

en: There is already a file named '%1'
ca@valencia: Ja existix un fitxer anomenat «%1»

en: Could not rename '%1'
ca@valencia: No s'ha pogut canviar el nom del fitxer «%1»

en: '%1' is not a valid file name
ca@valencia: «%1» no és un nom vàlid de fitxer

[ctx: @title:window]
en: Create File in %1
ca@valencia: Crea fitxer en %1

[ctx: @label:textbox]
en: File name:
ca@valencia: Nom de fitxer:

[ctx: @action:inmenu]
en: &Move Here
ca@valencia: &Mou ací

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy Here
ca@valencia: &Copia ací

[ctx: @action:inmenu]
en: C&ancel
ca@valencia: C&ancel·la

[ctx: @action:inmenu]
en: &Add to Build Target
ca@valencia: Afi&g a l'objectiu de construcció

[ctx: @title:menu]
en: Analyze with
ca@valencia: Analitza amb

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Configuration...
ca@valencia: Obri la configuració...

[ctx: Version control: Currently not on a branch]
en: (no branch)
ca@valencia: (sense branca)
