kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (18 entries)

[ctx: prefix to distinguish scratch tabs]
en: scratch:%1
ca@valencia: bloc:%1

en: Failed to remove scratch: %1
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar el bloc de proves: %1

en: Failed to create scratch: Name already in use
ca@valencia: No s'ha pogut crear el bloc de proves: El nom ja es troba en ús

en: Failed to create new scratch
ca@valencia: No s'ha pogut crear un bloc de proves nou

en: Failed to rename scratch: Names must not include path separator
ca@valencia: No s'ha pogut canviar el nom del bloc de proves: Els noms no han d'incloure cap separador de camí

en: Failed renaming scratch.
ca@valencia: No s'ha pogut canviar el nom del bloc de proves.

en: Running %1...
ca@valencia: %1 en execució...

en: Process finished with exit code %1.
ca@valencia: El procés ha finalitzat amb codi d'eixida %1.

en: Failed to run scratch: %1
ca@valencia: No s'ha pogut executar el bloc de proves: %1

en: Scratchpad lets you quickly run and experiment with code without a full project, and even store todos. Create a new scratch to start.
ca@valencia: Scratchpad permet executar i experimentar ràpidament amb el codi sense un projecte complet, i inclús emmagatzemar tasques pendents. Creeu un bloc de proves nou per a començar.

[ctx: @info:tooltip]
en: Command to run this scratch. '$f' will expand to the scratch path.
ca@valencia: Ordre per a executar este bloc de proves. «$f» s'expandirà al camí del bloc de proves.

[ctx: @action]
en: New Scratch
ca@valencia: Bloc de proves nou

[ctx: @action]
en: Remove Scratch
ca@valencia: Eliminació de bloc de proves

[ctx: @action]
en: Rename Scratch
ca@valencia: Canvi de nom de bloc de proves

[ctx: @action]
en: Run Scratch
ca@valencia: Execució de bloc de proves

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
ca@valencia: Filtre...

[ctx: @title:window]
en: Create New Scratch
ca@valencia: Creació de bloc de proves nou

[ctx: @label:textbox]
en: Name for scratch file:
ca@valencia: Nom per al fitxer de bloc de proves:
