kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (26 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter a case-insensitive regular expression to filter the output view
ca@valencia: Introduïu una expressió regular sense distinció entre majúscules i minúscules per a filtrar la visualització de l'eixida

[ctx: @title:window]
en: Output View
ca@valencia: Vista de l'eixida

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the currently active output view
ca@valencia: Tanca la vista d'eixida actualment activa

[ctx: @info:tooltip]
en: Close all other output views
ca@valencia: Tanca totes les altres vistes d'eixida

[ctx: @action]
en: Previous Output
ca@valencia: Eixida anterior

[ctx: @action]
en: Next Output
ca@valencia: Eixida següent

[ctx: @action]
en: Select Activated Item
ca@valencia: Selecciona l'element activat

[ctx: @action]
en: Focus when Selecting Item
ca@valencia: Focus en seleccionar un element

[ctx: @action]
en: First Item
ca@valencia: Primer element

[ctx: @action]
en: Previous Item
ca@valencia: Element anterior

[ctx: @action]
en: Next Item
ca@valencia: Element següent

[ctx: @action]
en: Last Item
ca@valencia: Últim element

[ctx: @action]
en: Clear
ca@valencia: Neteja

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
ca@valencia: Busca...

[ctx: @action %1: output type, e.g. Build or Run]
en: Configure %1 Output
ca@valencia: Configura l'eixida %1

[ctx: @info:tooltip %1 - position in the pattern, %2 - textual description of the error]
en: Filter regular expression pattern error at offset %1: %2
ca@valencia: S'ha produït un error en el patró d'expressió regular del filtre al desplaçament %1: %2

[ctx: @title:window %1: output type, e.g. Build or Run]
en: Configure %1 Output
ca@valencia: Configureu l'eixida %1

[ctx: @option:check]
en: Limit the number of output views
ca@valencia: Limita el nombre de vistes de l'eixida

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatically close oldest output views
ca@valencia: Tanca automàticament les vistes d'eixida més antigues

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum output view count
ca@valencia: Nombre màxim de vistes d'eixida

[ctx: @info:tooltip]
en: The oldest output view is closed when
    the number of views exceeds this value
ca@valencia: La vista d'eixida més antiga es tancarà quan
    el nombre de vistes excedisca este valor

[ctx: @title:window]
en: Build
ca@valencia: Construcció

[ctx: @title:window]
en: Run
ca@valencia: Execució

[ctx: @title:window]
en: Debug
ca@valencia: Depuració

[ctx: @title:window]
en: Test
ca@valencia: Prova

[ctx: @title:window]
en: Version Control
ca@valencia: Control de versions
