kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (82 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy...
ca@valencia: Copia...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move...
ca@valencia: Mou...

en: Please select only one item for this operation
ca@valencia: Seleccioneu només un element per a esta operació

[ctx: @label]
en: Destination file/directory
ca@valencia: Fitxer/directori de destinació

en: Copying only works on local files
ca@valencia: Copia només funciona amb fitxers locals

en: Destination file/directory
ca@valencia: Fitxer/directori de destinació

en: Moving only works on local files/dirs
ca@valencia: Mou només funciona amb fitxers/directoris locals

en: Subversion Add
ca@valencia: Afig de subversion

en: Not enough information to add file
ca@valencia: No hi ha prou informació per a afegir el fitxer

en: Subversion Annotate
ca@valencia: Anota de subversion

en: Not enough information to blame location
ca@valencia: No hi ha prou informació per a responsabilitzar la ubicació

en: Subversion Checkout
ca@valencia: Extracció (checkout) de subversion

en: Not enough information to checkout
ca@valencia: No hi ha prou informació per a l'extracció

en: Subversion Commit
ca@valencia: Comissió de subversion

en: Committing...
ca@valencia: S'està cometent...

en: Not enough information to execute commit
ca@valencia: No hi ha prou informació per a executar la comissió

en: Subversion Copy
ca@valencia: Còpia de subversion

en: Not enough information to copy file
ca@valencia: No hi ha prou informació per a copiar el fitxer

en: Subversion Diff
ca@valencia: «Diff» de subversion

en: Not enough information given to execute diff
ca@valencia: No hi ha prou informació per a executar «diff»

en: Subversion Import
ca@valencia: Importa de subversion

en: Not enough information to import
ca@valencia: No hi ha prou informació per a importar

en: Subversion Info
ca@valencia: Informació de subversion

en: Not enough information to execute info job
ca@valencia: No hi ha prou informació per a executar la tasca d'info

[ctx: A file was marked to be added to svn]
en: Added %1
ca@valencia: Afegit %1

[ctx: A file was marked for deletion from svn]
en: Deleted %1
ca@valencia: Suprimit %1

[ctx: A file was deleted during an svn update operation]
en: Deleted %1
ca@valencia: S'ha suprimit %1

[ctx: A file was added during an svn update operation]
en: Added %1
ca@valencia: S'ha afegit %1

en: Revision %1
ca@valencia: Revisió %1

en: Updating externals: %1
ca@valencia: S'estan actualitzant externs: %1

en: Sending %1
ca@valencia: S'està enviant %1

en: Adding %1 using mimetype %2.
ca@valencia: S'està afegint %1 utilitzant el tipus MIME %2.

en: Adding %1.
ca@valencia: S'està afegint %1.

en: Deleting %1.
ca@valencia: S'està suprimint %1.

en: Replacing %1.
ca@valencia: S'està substituint %1.

en: Transmitting file data
ca@valencia: S'estan transmetent les dades del fitxer

en: Blame finished for revision %1, path %2
ca@valencia: S'ha acabat de responsabilitzar per a la revisió %1, camí %2

en: Reverted working copy %1
ca@valencia: S'ha revertit la còpia de treball %1

en: Reverting failed on working copy %1
ca@valencia: No s'ha pogut revertir sobre la còpia de treball %1

en: Copied %1
ca@valencia: S'ha copiat %1

en: Certificate is not yet valid.
ca@valencia: El certificat encara no és vàlid.

en: Certificate has expired.
ca@valencia: El certificat ha caducat.

en: Certificate's CN (hostname) doesn't match the remote hostname.
ca@valencia: El CN (nom de la màquina) del certificat no correspon amb el nom de la màquina remota.

en: Certificate authority is unknown.
ca@valencia: L'autoritat certificadora és desconeguda.

en: Other unknown error.
ca@valencia: Un altre error desconegut.

en: Enter Login for: %1
ca@valencia: Introduïu l'usuari per a: %1

en: Completed
ca@valencia: Completada

en: Error executing Job:
    %1
ca@valencia: S'ha produït un error en executar la tasca:
    %1

en: Subversion Log
ca@valencia: Registre de subversion

en: Not enough information to log location
ca@valencia: No hi ha prou informació per a iniciar la sessió en la ubicació

en: Subversion Move
ca@valencia: Mou de subversion

en: Not enough information to move file
ca@valencia: No hi ha prou informació per a moure el fitxer

en: Subversion Remove
ca@valencia: Elimina de subversion

en: Not enough information to execute remove job
ca@valencia: No hi ha prou informació per a executar la tasca d'eliminació

en: Subversion Revert
ca@valencia: Revertix de subversion

en: Not enough information to execute revert
ca@valencia: No hi ha prou informació per a revertir

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate
ca@valencia: Certificat SSL del servidor

[ctx: @action:button]
en: Trust Permanently
ca@valencia: Confia permanentment

[ctx: @action:button]
en: Trust Temporarily
ca@valencia: Confia temporalment

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate: %1
ca@valencia: Certificat SSL del servidor: %1

en: Subversion Status
ca@valencia: Estat de subversion

en: Not enough information to execute status job
ca@valencia: No hi ha prou informació per a executar la tasca d'estat

en: Subversion Update
ca@valencia: Actualitza de subversion

en: Not enough Information to execute update
ca@valencia: No hi ha prou informació per a executar l'actualització

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelForSrc)
en: Source directory:
ca@valencia: Directori d'origen:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Repository:
ca@valencia: Repositori:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, dest)
en: Repository location
ca@valencia: Ubicació del repositori

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, dest)
en: Choose the repository into which the source directory is imported
ca@valencia: Seleccioneu el repositori on s'importarà el directori d'origen

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Commit message:
ca@valencia: Missatge de comissió:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, msgLabel)
en: There were errors validating the server certificate.
    Do you want to trust this certificate?
ca@valencia: Han ocorregut errors en validar el certificat del servidor.
    Voleu confiar en este certificat?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reasons why the validation failed
ca@valencia: Motius pels quals ha fallat la validació

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Certificate Information
ca@valencia: Informació del certificat

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hostname:
ca@valencia: Nom de la màquina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostname)
en: someserver
ca@valencia: un servidor

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Issuer:
ca@valencia: Emissor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuer)
en: someissuer
ca@valencia: un emissor

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Valid from:
ca@valencia: Vàlid des de:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validFrom)
en: validfrom
ca@valencia: vàlid des de

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Valid until:
ca@valencia: Vàlid fins a:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validUntil)
en: validuntil
ca@valencia: vàlid fins

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Fingerprint:
ca@valencia: Empremta digital:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerprint)
en: fingerprint
ca@valencia: empremta digital
