kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title:window]
en: Unit Tests
ca@valencia: Proves unitàries

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Source
ca@valencia: Mostra el codi font

[ctx: @action]
en: Run Selected Tests
ca@valencia: Executa les proves seleccionades

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
ca@valencia: Filtra...

en: Run 1 test | Run %1 tests
ca@valencia[0]: Executa 1 prova
ca@valencia[1]: Executa %1 proves

[ctx: @action]
en: Run All Tests
ca@valencia: Executa totes les proves

[ctx: @action]
en: Stop Running Tests
ca@valencia: Para les proves en execució

en: Run 1 test in %2 | Run %1 tests in %2
ca@valencia[0]: Executa 1 prova a %2
ca@valencia[1]: Executa %1 proves a %2
