kdevcmake - en to cs translation catalogue (39 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory - %1
cs: Nastavit adresář pro překlad - %1

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory for %1
cs: Nastavit adresář pro překlad %1

en: You need to specify a build directory.
cs: Je třeba zadat adresář pro překlad.

en: Using an already created build directory.
cs: Použít již vytvořený adresář pro překlad.

en: Creating a new build directory.
cs: Vytvořit nový adresář pro překlad.

en: You may not select a relative build directory.
cs: Nemůžete zvolit relativní adresář pro překlad

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, availableLabel)
en: Available build directories:
cs: Dostupné adresáře pro sestavení:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, availableBuildDirs)
en: New build directory
cs: Nový adresář pro sestavení

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Build &directory:
cs: A&dresář pro sestavení:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Installation prefix:
cs: &Instalační prefix:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Build &type:
cs: &Typ sestavení:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extraArgumentsLabel)
en: Extra arguments:
cs: Dodatečné argumenty:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: CMake &executable:
cs: Spustit&elný soubor CMake:

[ctx: @item]
en: Command
cs: Příkaz

[ctx: @item]
en: Variable
cs: Proměnná

[ctx: @item]
en: Macro
cs: Makro

[ctx: @item]
en: Path
cs: Cesta

[ctx: @item]
en: Target
cs: Cíl

[ctx: @item cmake]
en: Commands
cs: Příkazy

[ctx: @item cmake]
en: Variables
cs: Proměnné

[ctx: @item cmake]
en: Modules
cs: Moduly

[ctx: @item cmake]
en: Properties
cs: Vlastnosti

[ctx: @item cmake]
en: Policies
cs: Zásady

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Comment:
cs: Komentář:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showAdvanced)
en: Show Advanced
cs: Zobrazit pokročilé

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedBox)
en: Advanced
cs: Pokročilé

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installationPrefixLabel)
en: Installation prefix:
cs: Instalační prefix:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, buildTypeLabel)
en: Build type:
cs: Typ sestavení:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showInternal)
en: Show advanced values
cs: Zobrazit pokročilé hodnoty

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CMake executable:
cs: Spustit&elný soubor CMake:

[ctx: @title:column]
en: Name
cs: Název

[ctx: @title:column]
en: Type
cs: Typ

[ctx: @title:column]
en: Value
cs: Hodnota

[ctx: @title:column]
en: Comment
cs: Komentář

[ctx: @title:column]
en: Advanced
cs: Pokročilé

[ctx: @title:column]
en: Strings
cs: Řetězce

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
cs: Nemazat

en: Could not remove: %1
cs: Nelze odstranit: %1

[ctx: @title:tab]
en: Configure CMake Settings
cs: Nastavit možnosti CMake
