kdevformatters - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Gnu Indent: GNU
cs: Odsazování gnu: GNU

en: Gnu Indent: Kernighan & Ritchie
cs: Odsazování gnu: Kernighan & Ritchie

en: Clang Format
cs: Formát Clang

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
cs: Příkaz:

[ctx: @action:button]
en: More Variables
cs: Více proměnných

en: Style: %1
cs: Styl: %1

[ctx: @title:window]
en: Variable Replacements
cs: Nahrazování proměnných
