kdevelop - en to cs translation catalogue (70 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (session)
en: Session
cs: Sezení

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
cs: &Projekt

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (run)
en: &Run
cs: &Spustit

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (debug_core_menu)
en: Examine Core File
cs: Procházet hlavní soubor

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (debug_attach_menu)
en: Attach to Process
cs: Připojit k procesu

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: &Navigation
cs: &Navigace

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
cs: &Upravit

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (code)
en: Code
cs: Kód

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (analyze_file)
en: Analyze Current File With
cs: Analyzovat současný soubor pomocí

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (analyze_project)
en: Analyze Current Project With
cs: Analyzovat současný projekt pomocí

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
cs: O&kno

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
cs: Nastavení

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
cs: Nápověda

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: Code
cs: Kód

en: KDevelop Project Files
cs: Projektové soubory KDevelop

en: Could not open %1
cs: Nelze otevřít %1

en: Could not open file '%1'.
cs: Nelze otevřít soubor '%1'.

en: Could not open project '%1': %2
cs: Nelze otevřít projekt '%1': %2

en: The KDevelop Integrated Development Environment
cs: Integrované Vývojové Prostředí KDevelop

en: Copyright 1999-%1, The KDevelop developers
cs: Autorská práva 1999-%1, Vývojáři KDevelop

en: Co-maintainer, C++/Clang, QA, Windows Support, Performance, Website
cs: Spolu správce, C++/Clang, QA, Podpora Windows, Výkon, Web

en: CMake Support, Run Support, Kross Support
cs: Podpora CMake, podpora spouštění, podpora Kross

en: Architecture, VCS Support, Project Management Support, QMake Projectmanager
cs: Architektura, podpora VCS, podpora správce projektů, správce projektů QMake

en: Architecture, Sublime UI, Ruby support
cs: Architektura, Sublime UI, podpora Ruby

en: GDB integration
cs: Integrace GDB

en: GDB integration, Webdevelopment Plugins
cs: Integrace GDB, moduly pro vývoj webu

en: Distributed VCS, Git, Mercurial
cs: Distribuované VCS, Git, Mercurial

en: Subversion plugin, Custom Make Manager, Overall improvements
cs: Modul Subversion, správce vlastního make, celková vylepšení

en: Ported to Qt 3, patches, valgrind, diff and perforce support
cs: Port na Qt 3, úpravy, podpora valgrind, diff a perforce

en: C++ parser
cs: Analyzátor C++

en: The KWrite authors
cs: Autoři KWrite

en: Kate editor component
cs: Komponenta editoru Kate

en: Contributors to older versions:
cs: Přispěvatelé do starších verzí

en: Initial idea, basic architecture, much initial source code
cs: Původní nápad, základní architektura, spousta kódu ze začátku

en: KTabBar, bugfixes
cs: KTabBar, opravy

en: Java & Objective C support
cs: Podpora Java a Objektového C

en: Debugger frontend
cs: Rozhraní pro ladicí nástroj

en: PHP support, context menu stuff
cs: Podpora PHP, věci v kontextové nabídce

en: KDE application templates
cs: Šablony KDE aplikací

en: Several components, htdig indexing
cs: Několik komponent, indexování htdig

en: Help with KParts infrastructure
cs: Pomoc se strukturou KParts

en: Ada support
cs: Podpora Ada

en: QMake projectmanager
cs: Správce projektů QMake

en: MDI modes, QEditor, bugfixes
cs: Režimy MDI, QEditor, opravy

en: ClearCase support
cs: Podpora ClearCase

en: Ruby support
cs: Podpora Ruby

en: Fortran documentation
cs: Dokumentace Fortranu

en: Python documentation utility
cs: Nástroj pro dokumentaci Pythonu

en: Doxygen wizard
cs: Průvodce Doxygen

en: Patches
cs: Opravy

en: Help with Perl support
cs: Pomoc s podporou Perlu

en: Artwork for the ruby language
cs: Grafika pro jazyk ruby

en: List all available sessions on shell and lets you select one to open.
cs: Vypíše dostupná sezení v shellu a nechá vás vybrat jedno k otevření.

en: List available sessions and quit.
cs: Vypsat dostupná sezení a ukončit.

en: Name: Opened Projects
cs: Název: Otevřené projekty

[ctx: @info:shell]
en: Specify the executable you want to debug.
cs: Vyberte spustitelný soubor, který si přejete ladit.

[ctx: @info:shell]
en: Specified executable does not exist.
cs: Zadaný spustitelný soubor neexistuje.

en: Debug %1
cs: Ladit %1

en: A session with the name %1 exists already. Use the -s switch to open it.
cs: Sezení s názvem %1 již existuje. Pro její otevření použijte přepínač -s.

en: No session with the name %1 exists.
cs: Sezení s názvem %1 neexistuje.

en: Could not lock session %1 for deletion.
cs: Nelze zamknout sezení %1 pro smazání.

en: Session with name %1 was successfully removed.
cs: Sezení s názvem %1 bylo úspěšně odstraněno.

en: Cannot find launcher %1
cs: Nelze nalézt spouštěč %1

en: KDevelop Sessions
cs: Sezení KDevelop

en: Arbitrary String Which Says Something
cs: Libovolný řetězec, který něco říká

en: Finds KDevelop sessions matching :q:.
cs: Najde sezení KDevelop odpovídající :q:.

en: Lists all the KDevelop editor sessions in your account.
cs: Vypíše všechny sezení editoru KDevelop pro tento účet.

en: Open KDevelop Session
cs: Otevřít sezení KDevelop
