kdevexecute - en to cs translation catalogue (24 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Kill All Instances
cs: Zabít všechny instance

[ctx: @item:inlistbox]
en: Start Another
cs: Spustit jiné

en: Executes Native Applications
cs: Spouští nativní aplikace

en: Native Application
cs: Nativní aplikace

[ctx: @title:menu]
en: Project Executables
cs: Spustitelné soubory projektu

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Executable
cs: Program

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Project &target:
cs: Cíl projek&tu:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E&xecutable:
cs: Spustite&lný soubor:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
cs: Chování

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Ar&guments:
cs: Ar&gumenty:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Working &directory:
cs: Pracovní a&dresář:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: E&nvironment:
cs: Prostř&edí:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, runInTerminal)
en: Use external terminal:
cs: Použít externí terminál

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Restart
cs: Restartovat

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Dependencies
cs: Závislosti

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Act&ion:
cs: Č&innost:

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Do Nothing
cs: Nedělat nic

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Build
cs: Sestavení

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Build and Install
cs: Sestavit a nainstalovat

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Targets:
cs: Ověřuji cíle:

en: '%1' is already being executed.
cs: '%1' se již spouští.

[ctx: @action:button]
en: Kill All Instances
cs: Zabít všechny instance

[ctx: @action:button]
en: Start Another
cs: Spustit jiné

[ctx: @option:check]
en: Remember choice
cs: Zapamatovat si výběr
