kdevcppdebugger - en to cs translation catalogue (44 entries)

[ctx: @title:window]
en: Memory
cs: Paměť

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DebuggerTracingDialog)
en: Tracing Configuration
cs: Nastavení trasování

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable)
en: Enable tracing
cs: Povolit trasování

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableCustomFormat)
en: Custom format string
cs: Vlastní formát řetězce

en: <unknown version>
cs: <neznámá verze>

[ctx: @title:tab]
en: GDB Configuration
cs: Nastavení GDB

[ctx: @action:button]
en: Abort Current Session
cs: Zrušit aktuální sezení

en: Executes a native application in GDB
cs: Spouští nativní aplikace v GDB

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Debugger
cs: Ladicí program

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gdbPath_label)
en: Debugger e&xecutable:
cs: Spustitelný sou&bor ladicího nástroje:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_gdbPath)
en: Gdb executable
cs: Spustitelný soubor GDB

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, kcfg_gdbPath)
en: Override path to gdb executable...
cs: Předefinovat cestu ke spustitelnému souboru gdb....

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, debuggingShell_label)
en: She&ll script:
cs: She&llový skript:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Options
cs: Možnosti

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: S&tart debugger with:
cs: Spus&tit ladicí nástroj s:

[ctx: @item:inlistbox start debugger with]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startWith)
en: Application Output
cs: Výstup aplikace

[ctx: @item:inlistbox start debugger with]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startWith)
en: GDB Console
cs: Konzole GDB

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Remote Debugging
cs: Vzdálené ladění

[ctx: @label:chooser Shell script to be executed at run time]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, runShellScript_label)
en: R&un shell script:
cs: Sp&ustit shellový skript

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, configGdbScript_label)
en: Gdb &config script:
cs: Konfigurační &skript GDB:

[ctx: @label:chooser Gdb script to be executed at run time.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, runGdbScript_label)
en: Run &gdb script:
cs: Spustit skript &gdb:

[ctx: @title:window]
en: GDB Output
cs: Výstup GDB

[ctx: @label:listbox]
en: &GDB command:
cs: Příkaz &GDB:

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause execution of the app to enter GDB commands
cs: Pozastavit vykonávání aplikace pro zadání příkazů GDB

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Internal Commands
cs: Ukázat vnitřní p59kazy

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy All
cs: Zkopírovat vše

note: i18n: ectx: ToolBar (debugToolBar)
en: Debugger Toolbar
cs: Panel nástrojů ladicího nástroje

[ctx: @label:textbox]
en: Start:
cs: Zahájení:

[ctx: @label:textbox]
en: Amount:
cs: Množství:

[ctx: @title:window]
en: Memory View
cs: Pohled na paměť

en: %2 (1 byte) | %2 (%1 bytes)
cs[0]: %2 (1 bajt)
cs[1]: %2 (%1 bajty)
cs[2]: %2 (%1 bajtů)

[ctx: @action::inmenu]
en: &Reload
cs: Znovu načís&t

[ctx: @title:menu]
en: &Format
cs: &Formát

[ctx: @item:inmenu display format]
en: &Binary
cs: &Dvojkový

[ctx: @item:inmenu display format]
en: &Octal
cs: &Osmičkový

[ctx: @item:inmenu display format]
en: &Decimal
cs: &Desítkový

[ctx: @item:inmenu display format]
en: &Hexadecimal
cs: Š&estnáctkový

[ctx: @title:menu]
en: &Grouping
cs: &Seskupovaní

[ctx: @action:inmenu]
en: Write Changes
cs: Zapsat změny

[ctx: @action:inmenu]
en: Change Memory Range
cs: Změnit rozsah paměti

[ctx: @action:inmenu]
en: Close View
cs: Zavřít pohled

[ctx: @title:window]
en: Memory Viewer
cs: Prohlížeč paměti

[ctx: @action]
en: New Memory Viewer
cs: Nový prohlížeč paměti

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new memory viewer
cs: Otevřít nový prohlížeč paměti
