kdevplatform - en to cs translation catalogue (506 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: @info:tooltip]
en: Dirty
cs: Špinavé

[ctx: @info:tooltip]
en: Pending
cs: Nevyřízené

[ctx: @info:tooltip]
en: Clean
cs: Vymazat

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Breakpoint
cs: Bod přerušení

en: Breakpoint not found
cs: Breakpoint nenalezen

en: &Breakpoint
cs: &Bod přerušení

en: &Disable Breakpoint
cs: Zakáza&t zarážku

en: &Enable Breakpoint
cs: Povol&it zarážku

en: &Bookmark
cs: &Záložka

en: Type
cs: Typ

en: Location
cs: Umístění

en: Condition
cs: Podmínka

en: State
cs: Stav

[ctx: @title:window]
en: Debugger Breakpoints
cs: Ladicí zarážky

en: Breakpoint Details
cs: Podrobnosti přerušení

en: Enter condition ...
cs: Zadejte podmínku...

[ctx: New breakpoint]
en: &New
cs: &Nový

[ctx: Code breakpoint]
en: &Code
cs: &Kód

[ctx: Data breakpoint]
en: Data &Write
cs: Zápis &dat

[ctx: Data read breakpoint]
en: Data &Read
cs: Čt&ení dat

[ctx: Data access breakpoint]
en: Data &Access
cs: Přístup k d&atům

en: &Delete
cs: &Smazat

en: Disable &All
cs: Z&akázat vše

en: &Enable All
cs: Povolit vš&e

en: &Remove All
cs: Odst&ranit vše

en: %2 | %2 (repeated %1 times)
cs[0]: %2
cs[1]: %2 (zopakováno %1 krát)
cs[2]: %2 (zopakováno %1 krát)

[ctx: #thread-id at function-name or address]
en: #%1 at %2
cs: #%1 na %2

en: Depth
cs: Hloubka

en: Function
cs: Funkce

en: Source
cs: Zdroj

en: Threads:
cs: Vlákna:

en: Breakpoint hit: %1
cs: Dosažen Breakpoint: %1

en: Watchpoint hit: %1
cs: Zásah bodu sledování: %1

en: Local Path
cs: Místní cesta

en: Delete
cs: Smazat

en: Error
cs: Chyba

en: Auto
cs: Automaticky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, configName)
en: Name
cs: Název

en: Value
cs: Hodnota

en: Locals
cs: Místní

en: Watch This
cs: Sledovat toto

en: Debugger Variables
cs: Proměnné ladicího nástroje

en: &Format
cs: &Formát

en: &Natural
cs: &Přirozený

en: &Binary
cs: &Dvojková

en: &Octal
cs: &Osmičková

en: &Decimal
cs: &Desítková

en: &Hexadecimal
cs: Š&estnáctková

en: &Copy Value
cs: &Kopírovat hodnotu

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
cs: Najít:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Jump to next match
cs: Přejít na následující výskyt

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton)
en: Jump to previous match
cs: Přejít na předchozí výskyt

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchCase)
en: Match case sensitive
cs: Rozlišovat velikost písmen

en: Documentation
cs: Dokumentace

[ctx: @action go back]
en: Back
cs: Zpět

[ctx: @action go forward]
en: Forward
cs: Vpřed

[ctx: @action go to start page]
en: Home
cs: Domů

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, branchFilterEdit)
en: Search...
cs: Hledat...

[ctx: @action]
en: Find in Text...
cs: Najít v textu...

[ctx: @title:menu]
en: Debug
cs: Ladění

[ctx: @title:menu]
en: Refactor
cs: Refaktorovat

[ctx: @title:menu]
en: Analyze Current File With
cs: Analyzovat současný soubor pomocí

[ctx: @title:menu]
en: Analyze Current Project With
cs: Analyzovat současný projekt pomocí

en: Rename "%1" to "%2"
cs: Přejmenovat "%1" na "%2"

en: Failed to apply changes: %1
cs: Selhalo provádění změn: %1

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename file from "%1" to "%2".
cs: Přejmenovat soubor z "%1" na "%2".

en: Parsing: %1
cs: Zpracovávám: %1

en: Background Parser
cs: Analyzátor na pozadí

en: Could not open file '%1'
cs: Nelze otevřít soubor '%1'

en: File could not be opened.
cs: Soubor nelze otevřít.

en: Process 1 file in %2 | Process %1 files in %2
cs[0]: Zpracovat 1 soubor v %2
cs[1]: Zpracovat %1 soubory v %2
cs[2]: Zpracovat %1 souborů v %2

en: All projects classes
cs: Všechny třídy projektu

en: Base classes
cs: Základní třídy

en: Derived classes
cs: Odvozené třídy

en: Classes in project %1
cs: Třídy v projektu %1

en: not implemented
cs: neimplementováno

[ctx: @action]
en: Rename "%1"...
cs: Přejmenovat "%1"...

[ctx: @title:window Renaming some declaration]
en: Rename "%1"
cs: Přejmenovat "%1"

[ctx: @title:tab]
en: Uses
cs: Používá

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RenameDialog)
en: Rename
cs: Přejmenovat

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, newNameLabel)
en: &New name:
cs: &Nový název:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, goButton)
en: &Rename
cs: Pře&jmenovat

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: &Cancel
cs: Z&rušit

en: Could not rename '%1' to '%2'
cs: Nelze přejmenovat '%1' na '%2'

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RefactoringDialog)
en: Refactoring
cs: Refaktoring

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, abortButton)
en: &Abort
cs: &Přerušit

en: (missing)
cs: (chybí)

en: Import %1 as %2
cs: Importovat %1 jako %2

en: Import %1
cs: Importovat %1

en: Back to %1<br />
cs: Zpět do %1<br />

en: namespace %1
cs: jmenný prostor %1

en: enumeration %1
cs: výčet %1

en: Returns:
cs: Vrací:

en: Type:
cs: Typ:

en: Enum:
cs: Výčet:

en: Container:
cs: Kontejner:

en: Scope: %1
cs: Rozsah: %1

en: Access: %1
cs: Přístup: %1

en: Kind: %1 %2
cs: Typ: %1 %2

en: Kind: %1
cs: Druh: %1

en: Deprecated
cs: Zastaralé

en: Status: %1
cs: Stav: %1

en: Show uses
cs: Ukázat použití

en: Show documentation for
cs: Zobrazit dokumentaci pro

[ctx: An anonymous declaration (class, function, etc.)]
en: <anonymous>
cs: <anonymní>

en: function
cs: funkce

en:  from
cs:  od

[ctx: A declaration that is unknown]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: tells if a declaration is defining the variable's value]
en: definition
cs: definice

[ctx: as in c++ forward declaration]
en: forward
cs: vpřed

[ctx: a variable that won't change, const]
en: constant
cs: konstanta

en: 1 Byte | %1 Bytes
cs[0]: 1 bajt
cs[1]: %1 bajty
cs[2]: %1 bajtů

en: 1 Bit | %1 Bits
cs[0]: 1 bit
cs[1]: %1 bity
cs[2]: %1 bitů

en: size: %1 Bytes
cs: velikost: %1 bajtů

en: Declarations:
cs: Deklarace

en: not parsed yet
cs: zatím neanalyzováno

[ctx: Files included into this file]
en: Includes
cs: Vložené soubory

en: Class
cs: Třída

en: Variable
cs: Proměnná

en: Namespace
cs: Jmenný prostor

en: Problem
cs: Problém

en: Problem in <i>%1</i>
cs: Problém v <i>%1</i>

en: Location:
cs: Umístění:

en: <br>See:
cs: <br>Viz:

en:  in
cs:  v

en: Solution (%1)
cs: Řešení (%1)

[ctx: refers to a line in source code]
en: Line <b>%1</b>:
cs: Řádek <b>%1</b>:

[ctx: Refers to a line in source code]
en: Line <b>%1</b>:
cs: Řádek <b>%1</b>:

en: Global
cs: Globální

[ctx: %1: source file]
en: In %1
cs: V %1

en: Definition
cs: Definice

en: Declaration
cs: Deklarace

[ctx: %1: number of uses, %2: filename with uses]
en: %2: 1 use | %2: %1 uses
cs[0]: %2: 1 použití
cs[1]: %2: %1 použití
cs[2]: %2: %1 použití

[ctx: Refers to closing a UI element]
en: Collapse
cs: Svinout

[ctx: Refers to opening a UI element]
en: Expand
cs: Rozvinout

en: Expand all
cs: Rozvinout vše

en: Collapse all
cs: Svinout vše

en: Warning
cs: Varování

en: Hint
cs: Rada

en: Preprocessor
cs: Preprocesor

en: Parser
cs: Analyzátor

en: To-do
cs: Úkol

en: Unknown
cs: Neznámý

en: %1 of %2
cs: %1 z %2

en: unknown
cs: neznámý

en: %1 of %2 : %3
cs: %1 z %2 : %3

en: Invalid working directory '%1'
cs: Neplatný pracovní adresář '%1'

en: Working directory '%1' is not a local path
cs: Pracovní adresář '%1' není místní cesta

en: Working directory '%1' does not exist or is not a directory
cs: Pracovní adresář '%1' neexistuje nebo není adresář

en: Read error
cs: Chyba při čtení

en: Write error
cs: Chyba při zápisu

en: *** Failure: %1 ***
cs: *** Selhání: %1 ***

en: *** Finished ***
cs: *** Dokončeno ***

[ctx: @title:window]
en: Project Folder Deleted
cs: Složka projektu byla smazána

[ctx: @info:status]
en: build
cs: překlad

[ctx: @info:status]
en: clean
cs: vymazat

[ctx: @info:status]
en: configure
cs: nastavit

[ctx: @info:status]
en: install
cs: instalovat

en: Cannot remove file <i>%1</i>.
cs: Nelze odstranit soubor <i>%1</i>.

en: Cannot create file <i>%1</i>.
cs: Nelze vytvořit soubor <i>%1</i>.

en: Cannot create folder <i>%1</i>.
cs: Nelze vytvořit složku <i>%1</i>.

en: Project Import: %1
cs: Import projektu: %1

en: Project import canceled.
cs: Import projektu zrušen

[ctx: @title:column buildset item name]
en: Name
cs: Název

[ctx: @title:column buildset item path]
en: Path
cs: Cesta

[ctx: @item:intext]
en: no branch
cs: žádná větev

[ctx: @action]
en: Select...
cs: Vybrat...

[ctx: @title:window]
en: Select an Item
cs: Vyberte položku

en: The previous session crashed. | Session crashed %1 times in a row.
cs[0]: Předchozí sezení spadlo.
cs[1]: Sezení spadlo %1 krát v řadě.
cs[2]: Sezení spadlo %1 krát v řadě.

[ctx: tty action]
en: Clear cache
cs: Vyčistit mezipaměť

[ctx: @title]
en: Session Crashed
cs: Sezení spadlo

[ctx: @action:button]
en: Clear Cache
cs: Vyčistit mezipaměť

[ctx: @action:button]
en: Continue
cs: Pokračovat

[ctx: @info:progress]
en: Running %1
cs: Běžící %1

en: &Window Color Scheme
cs: Barevné sc&héma okna

[ctx: @title:window]
en: Configure
cs: Nastavit

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
cs: V aktivním modulu jsou neuložené změny.
    Přejete si změny aplikovat, nebo zahodit?

[ctx: @title:window]
en: Apply Settings
cs: Provést nastavení

en: Debugger
cs: Ladicí program

[ctx: @title:window]
en: Breakpoints
cs: Body přerušení

[ctx: @title:window]
en: Variables
cs: Proměnné

en: &Restart
cs: &Restartovat

en: Restart program
cs: Restartovat program

[ctx: @action]
en: Interrupt
cs: Přerušení

[ctx: @info:tooltip]
en: Interrupt application
cs: Přerušit běh aplikace

[ctx: @action]
en: Run to &Cursor
cs: Spustit ke &kurzoru

[ctx: @info:tooltip]
en: Run to cursor
cs: Spustit ke kurzoru

[ctx: @action]
en: Step &Over
cs: Kr&ok přes

[ctx: @action]
en: Step &Into
cs: Přejít dovn&itř

[ctx: @action]
en: Step O&ut
cs: Kro&k ven

[ctx: @action]
en: Toggle Breakpoint
cs: Přepnout zarážku

[ctx: @info:tooltip]
en: Toggle breakpoint
cs: Přepnout zarážku

[ctx: @action]
en: Show Current Line
cs: Zobrazit současný řádek

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the current execution position
cs: Zobrazit současnou pozici vykonávání

[ctx: @info:whatsthis]
en: Jumps to the execution line in the editor.
cs: Skočí v editoru na  řádek s vykonávanou pozicí.

[ctx: @title:window]
en: Debug
cs: Ladění

[ctx: @action]
en: &Continue
cs: Po&kračovat

note: i18n: ectx: ToolBar (debugToolBar)
en: Debugger Toolbar
cs: Panel nástrojů ladícího programu

[ctx: @action]
en: Show Documentation
cs: Zobrazit dokumentaci

[ctx: @title:window]
en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Untitled
cs: Nepojmenovaný

[ctx: @title:window]
en: Open File
cs: Otevřít soubor

en: *|Text File
cs: *|Textový soubor

[ctx: @action]
en: &Open...
cs: &Otevřít...

[ctx: @info:tooltip]
en: Open file
cs: Otevřít soubor

[ctx: @info:whatsthis]
en: This lists files which you have opened recently, and allows you to easily open them again.
cs: Zde je seznam soubor, které jste nedávno otevřeli; můžete je nyní snadno otevřít znovu.

[ctx: @action]
en: Save Al&l
cs: Uložit &vše

[ctx: @action]
en: Reload All
cs: Znovu načíst vše

[ctx: @action]
en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: @info:tooltip]
en: Close file
cs: Zavřít soubor

[ctx: @info:whatsthis]
en: Closes current file.
cs: Zavře současný soubor

[ctx: @action]
en: Clos&e All
cs: Zavřít vš&e

[ctx: @info:tooltip]
en: Close all open documents
cs: Zavřít všechny otevřené dokumenty

[ctx: @action]
en: Close All Ot&hers
cs: Uzavřít všec&hny ostatní

[ctx: @info:tooltip]
en: Close all other documents
cs: Zavřít všechny ostatní dokumenty

[ctx: @action]
en: Annotate
cs: Poznamenat

en: Configure Text Editor
cs: Nastavit editor textu

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure environment variables
cs: Nastavit proměnné prostředí

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new launch configuration.
cs: Přidat nové nastavení spuštění.

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename Configuration
cs: Přejmenovat nastavení

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Configuration
cs: Smazat nastavení

[ctx: @title:window]
en: Unsaved Changes
cs: Neuložené změny

en: Editing %2: <b>%1</b>
cs: Upravování %2: <b>%1</b>

[ctx: @title:column Name of the Launch Configurations]
en: Name
cs: Název

[ctx: @title:column Type of the Launch Configurations (i.e. Python Application, C++ Application)]
en: Type
cs: Typ

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addConfig)
en: Add
cs: Přidat

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteConfig)
en: Remove
cs: Odstranit

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, debugLabel)
en: Debugger:
cs: Ladicí program:

[ctx: @title:window]
en: Loaded Plugins
cs: Načtené moduly

en:  (read only)
cs: (pouze čtení)

[ctx: @info:tooltip %1 = application name]
en: Configure %1
cs: Nastavit %1

[ctx: @action]
en: Configure Notifications...
cs: Nastavit upozornění...

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure notifications
cs: Nastavit upozorňování

[ctx: @action]
en: Loaded Plugins
cs: Načtené moduly

[ctx: @action]
en: &Next Window
cs: Následující ok&no

[ctx: @info:tooltip]
en: Next window
cs: Následující okno

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the next window.
cs: Přepnutí do následujícího okna.

[ctx: @action]
en: &Previous Window
cs: &Předchozí okno

[ctx: @info:tooltip]
en: Previous window
cs: Předchozí okno

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the previous window.
cs: Přepnutí do předchozího okna.

[ctx: @action]
en: Split View &Top/Bottom
cs: Rozdělit pohled vo&dorovně

[ctx: @info:tooltip]
en: Split horizontal
cs: Rozdělit vodorovně

[ctx: @action]
en: Split View &Left/Right
cs: Rozdělit pohled svis&le

[ctx: @info:tooltip]
en: Split vertical
cs: Rozdělit svisle

[ctx: @action]
en: &Next Split View
cs: &Následující rozdělený pohled

[ctx: @info:tooltip]
en: Next split view
cs: Následující rozdělený pohled

[ctx: @action]
en: &Previous Split View
cs: &Předchozí rozdělený pohled

[ctx: @info:tooltip]
en: Previous split view
cs: Předchozí rozdělený pohled

[ctx: @action new file]
en: &New
cs: &Nový

[ctx: @action Shorter Text for 'New File' shown in the toolbar]
en: New
cs: Nový

[ctx: @info:tooltip]
en: New file
cs: Nový soubor

[ctx: @action]
en: &Add Tool View...
cs: Přid&at nástrojový pohled...

[ctx: @info:tooltip]
en: Add tool view
cs: Přidat nástrojový pohled

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Top/Bottom
cs: Rozdělit pohled nahoře/dole

[ctx: @action:inmenu]
en: Split View Left/Right
cs: Rozdělit pohled vlevo/vpravo

[ctx: @action:inmenu]
en: New File
cs: Nový soubor

[ctx: @action:inmenu]
en: Reload
cs: Znovu načíst

[ctx: @action:inmenu]
en: Reload All
cs: Znovu načíst vše

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Tool View
cs: Přidat nástrojový pohled

[ctx: @title:tab]
en: Select Source
cs: Vybrat zdroj

[ctx: @title:window]
en: Open Project
cs: Otevřít projekt

[ctx: @title:tab]
en: Project Information
cs: Informace o projektu

en: Open "%1" as project
cs: Otevřít "%1" jako projekt

[ctx: @item:inlistbox]
en: Open existing file "%1"
cs: Otevřít existující soubor "%1"

[ctx: @info:whatsthis]
en: Use this command to show or hide the view's statusbar.
cs: Použijte tento příkaz k zobrazení nebo skrytí stavového řádku.

[ctx: @title:window]
en: Close Document
cs: Zavřít dokument

en: Plugin
cs: Modul

en: Todo
cs: Úlohy

[ctx: @item problem severity]
en: Hint
cs: Rada

[ctx: @item problem severity]
en: Warning
cs: Varování

[ctx: @item problem severity]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: @info:tooltip]
en: Re-parse all watched documents
cs: Znovu analyzovat všechny sledované dokumenty

[ctx: @title:column source of problem]
en: Source
cs: Zdroj

[ctx: @title:column problem description]
en: Problem
cs: Problém

[ctx: @title:column file where problem was found]
en: File
cs: Soubor

[ctx: @title:column line number with problem]
en: Line
cs: Řádek

[ctx: @title:column column number with problem]
en: Column
cs: Sloupec

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel this operation
cs: Zrušit tuto operaci

[ctx: @info]
en: Aborting...
cs: Přerušuji...

[ctx: @info:tooltip]
en: Open detailed progress dialog
cs: Otevřít okno s podrobnostmi o průběhu

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide detailed progress window
cs: Skrýt okno s podrobnostmi o průběhu

[ctx: @info:tooltip]
en: Show detailed progress window
cs: Zobrazit okno s podrobnostmi o průběhu

en: Loading Project %1
cs: Načítám projekt %1

[ctx: %1: Project name]
en: Loading %1
cs: Načítání %1

en: Could not open project.
cs: Projekt nelze otevřít.

[ctx: @title:window]
en: Configure Project %1
cs: Nastavit projekt %1

en: Invalid Location: %1
cs: Neplatné umístění: %1

[ctx: @action:button]
en: Override
cs: Předefinovat

[ctx: @action:button]
en: Open Existing File
cs: Otevřít existující soubor

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel and do not open the project
cs: Zrušit a neotevírat projekt

[ctx: @action:button]
en: Reopen
cs: Znovu otevřít

[ctx: @action]
en: Open / Import Project...
cs: Otevřít / Importovat projekt...

[ctx: @info:tooltip]
en: Open or import project
cs: Otevřít nebo importovat projekt

[ctx: @action]
en: Fetch Project...
cs: Stáhnout projekt...

[ctx: @info:tooltip]
en: Fetch project
cs: Stáhnout projekt

[ctx: @action]
en: Close Project(s)
cs: Zavřít projekt(y)

[ctx: @action]
en: Open Configuration...
cs: Otevřít konfiguraci...

[ctx: @action]
en: Open Recent Project
cs: Otevřít nedávný projekt

en: Project already open: %1
cs: Projekt je už otevřen: %1

[ctx: @title:window]
en: Project Already Open
cs: Projekt je už otevřen

[ctx: @option:radio]
en: Open session %1
cs: Otevřít sezení %1

en: No enabled plugin supports this repository URL: %1
cs: Tuto URL repozitáře nepodporuje žádný modul: %1

[ctx: @action]
en: Reparse the Entire Project
cs: Znovu zpracovat celý projekt

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Project manager:
cs: Správce projektu:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
cs: Název:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Source:
cs: Zdroj:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
cs: Cíl

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Directory:
cs: Adresář:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sourceBox)
en: Source
cs: Zdroj

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, get)
en: Get
cs: Získat

[ctx: launch mode]
en: Debug
cs: Ladit

[ctx: launch mode]
en: Profile
cs: Profil

[ctx: launch mode]
en: Execute
cs: Spustit

[ctx: @action Short text for 'Execute Launch' used in the toolbar]
en: Execute
cs: Spustit

[ctx: @action Short text for 'Debug Launch' used in the toolbar]
en: Debug
cs: Ladit

[ctx: @action]
note: i18n("Profile Launch"), this); profileAction->setToolTip(i18nc("@info:tooltip", "Profile current launch")); profileAction->setWhatsThis(i18nc("@info:whatsthis", "Executes the target or the program specified in currently active launch configuration inside a Profiler.")); ac->addAction("run_profile", 
en: Stop All Jobs
cs: Zastavit všechny úlohy

[ctx: @action Short text for 'Stop All Jobs' used in the toolbar]
en: Stop All
cs: Zastavit vše

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop all currently running jobs
cs: Zastavit všechny běžící úlohy

[ctx: @action]
en: Stop
cs: Zastavit

[ctx: @action Short text for 'Stop' used in the toolbar]
en: Stop
cs: Zastavit

[ctx: @title:menu]
en: %1 As...
cs: %1 jako...

en: Host System
cs: Hostitelský systém

en: Runtime: %1
cs: Doba běhu: %1

[ctx: @title:window]
en: Save Modified Files?
cs: Uložit změněné soubory?

en: (no projects)
cs: (žádné projekty)

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete session
cs: Smazat sezení

[ctx: @title:window]
en: Pick a Session
cs: Vyberte sezení

[ctx: @action:button]
en: Run
cs: Spustit

en: Running
cs: Běžící

[ctx: @title:window]
en: Cannot Delete Session
cs: Nelze smazat sezení

[ctx: @info]
en: <p>The session <b>%1</b> is locked by %2 on %3 (PID %4).
cs: <b>Sezení %1</b> je uzamčeno uživatelem %2 na %3 (PID %4).

[ctx: @title:window]
en: Delete Session
cs: Smazat sezení

[ctx: @title:window]
en: Rename Session
cs: Přejmenovat sezení

[ctx: @label:textbox]
en: New session name:
cs: Nový název sezení:

en: Session Manager
cs: Správce sezení

[ctx: @action:inmenu]
en: Start New Session
cs: Začít nové sezení

[ctx: @action]
en: Rename Current Session...
cs: Přejmenovat současné sezení...

[ctx: @action]
en: Delete Current Session...
cs: Smazat současné sezení...

[ctx: @action]
en: Quit
cs: Ukončit

en: Copy of %1
cs: Kopie %1

[ctx: @title:column]
en: Identity
cs: Identita

[ctx: @title:column]
en: Contents
cs: Obsah

[ctx: @title:column]
en: State
cs: Stav

[ctx: @title:column]
en: Name
cs: Název

[ctx: @label:textbox]
en: Filter:
cs: Filtr:

en: Create New Session
cs: Vytvořit nové sezení

[ctx: @action:button]
en: Choose Another Session
cs: Zvolit jiné sezení

en: Analyzers
cs: Analyzátory

en: Configure Analyzers
cs: Nastavit analyzátory

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Delay:
cs: Prodleva:

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum number of threads:
cs: Maximální počet vláken:

[ctx: @item:valuesuffix]
note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_threads)
en:  threads
cs:  vlákna

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPreview) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, previewLabel)
en: Preview:
cs: Náhled:

en: Environment
cs: Prostředí

en: Configure Environment Variables
cs: Nastavit proměnné prostředí

en: %1 (default profile)
cs: %1 (výchozí profil)

[ctx: @title:column]
en: Variable
cs: Proměnná

[ctx: @title:column]
en: Value
cs: Hodnota

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter variable...
cs: Zadejte proměnnou...

[ctx: @title:window]
en: Enter Name of New Environment Profile
cs: Zadejte název nového profilu prostředí

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Environment profile:
cs: Profil prostředí:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addProfileButton)
en: Add profile...
cs: Přidat profil...

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cloneProfileButton)
en: Clone profile...
cs: Klonovat profil...

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeProfileButton)
en: Remove profile
cs: Odstranit profil

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, setAsDefaultProfileButton)
en: Set as default
cs: Nastavit jako výchozí

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeVariableButton)
en: Remove variable
cs: Odstranit proměnnou

[ctx: @item:valuesuffix]
en:  file |  files
cs[0]:  soubor
cs[1]:  soubory
cs[2]:  souborů

en: Language Support
cs: Podpora jazyků

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Code Completion
cs: Doplnění kódu

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Detailed completion:
cs: Podrobné doplňování:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_completionDetail)
en: Never
cs: Nikdy

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_completionDetail)
en: Always
cs: Vždy

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, boldDeclarationsLabel)
en: Bold font for declarations:
cs: Tučné písmo pro deklarace:

[ctx: @item:inlistbox inline problems shown]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_problemInlineNotesLevel)
en: None
cs: Žádný

[ctx: @item:inlistbox inline problems shown]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_problemInlineNotesLevel)
en: Errors
cs: Chyby

[ctx: @title:group]
en: Core
cs: Jádro

[ctx: @title:group]
en: Project Management
cs: Správa projektů

[ctx: @title:group]
en: Version Control
cs: Správa verzí

[ctx: @title:group]
en: Utilities
cs: Nástroje

[ctx: @title:group]
en: Documentation
cs: Dokumentace

[ctx: @title:group]
en: Language Support
cs: Podpora jazyků

[ctx: @title:group]
en: Debugging
cs: Ladění

[ctx: @title:group]
en: Testing
cs: Zkouším

[ctx: @title:group]
en: Analyzers
cs: Analyzátory

[ctx: @title:group]
en: Other
cs: Jiné

en: Plugins
cs: Moduly

en: Configure Plugins
cs: Nastavit zásuvné moduly

en: Projects
cs: Projekty

en: Configure Projects
cs: Nastavit projekty

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Projects base directory:
cs: Základní adresář projektu:

en: Source Formatter
cs: Formátovač zdroje

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
cs: Obecné

en: Templates
cs: Šablony

en: Configure Templates
cs: Nastavit šablony

[ctx: @action:button]
en: Get More Templates
cs: Získat více šablon

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadButton)
en: Load Template From File
cs: Načíst šablonu ze souboru

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, extractButton)
en: Clone Template
cs: Klonovat šablonu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UiConfig)
en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Tabbed Browsing
cs: Prohlížení s kartami

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabBarOpenAfterCurrent)
en: Open new tab after current
cs: Otevřít novou kartu za aktuální

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabBarVisibility)
en: Show tabs
cs: Zobrazovat karty

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CloseButtonsOnTabs)
en: Show close buttons on tabs
cs: Zobrazit v kartách tlačítko uzavření

en: Configure User Interface
cs: Nastavit uživatelské rozhraní

[ctx: @info:tooltip]
en: Reformat selection or file using <i>%1</i> (<b>%2</b>)
cs: Přeformátovat výběr nebo cestu pomocí <i>%1</i> (<b>%2</b>)

[ctx: @info:tooltip]
en: Reformat current line using <i>%1</i> (<b>%2</b>)
cs: Přeformátovat aktuální řádek pomocí <i>%1</i> (<b>%2</b>)

en: New %1
cs: Nový %1

en: New Style
cs: Nový styl

en: No language selected
cs: Nebyl vybrán jazyk

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Language:
cs: Jazyk:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Formatter:
cs: Formátovač:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Style:
cs: Styl:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNewStyle)
en: New
cs: Nový

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEditStyle)
en: Edit...
cs: Upravit...

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDelStyle) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: Delete
cs: Smazat

en:  Line: %1 Col: %2
cs:  Řádek: %1 Sloupec: %2

[ctx: area]
en: Code
cs: Kód

[ctx: area]
en: Debug
cs: Ladění

[ctx: area]
en: Review
cs: Kontrola

en: <b>Active Working Set</b>
cs: <b>Aktivní pracovní sada</b>

en: <b>Working Set</b>
cs: <b>Pracovní sada</b>

[ctx: @label]
en: Documents:
cs: Dokumenty:

[ctx: @action:button]
en: Add All
cs: Přidat vše

[ctx: @action:button]
en: Remove All
cs: Odstranit vše

[ctx: @action:button]
en: Stash
cs: Úschovna

[ctx: @action:button]
en: Load
cs: Načíst

en: Line: 00000 Col: 000
cs: Řádek: 00000 Sloupec:  000

[ctx: @info:tooltip]
en: Show sorted list of opened documents
cs: Zavřít setříděný seznam otevřených dokumentů

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Filename
cs: Zkopírovat název souboru

[ctx: @action:inmenu]
en: Close
cs: Zavřít

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other
cs: Zavřít všechny ostatní

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All
cs: Zavřít vše

[ctx: @title:window]
en: %1 Toolbar
cs: %1 Panel nástrojů

[ctx: @option:radio tool view position]
en: Left
cs: Vlevo

[ctx: @option:radio tool view position]
en: Bottom
cs: Dole

[ctx: @option:radio tool view position]
en: Right
cs: Vpravo

[ctx: @action:inmenu]
en: Assign Shortcut...
cs: Přiřadit zkratku...

[ctx: @action]
en: Focus Editor
cs: Přepnout na Editor

[ctx: @action]
en: Next Tool View
cs: Následující nástrojový pohled

[ctx: @title:menu]
en: Tool Views
cs: Nástrojové pohledy

[ctx: @action]
en: Close
cs: Zavřít

[ctx: @info:tooltip]
en: Close message
cs: Zavřít zprávu

en: file or directory
cs: soubor nebo adresář

en: Show warnings
cs: Zobrazit varování

[ctx: @title:column]
en: Profile
cs: Profil

[ctx: @item:inlistbox]
en: %1 (does not exist)
cs: %1 (neexistuje)

[ctx: @action:button]
en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Working Directory does not exist: %1
cs: Pracovní adresář neexistuje: %1

en: Working Directory is not absolute: %1
cs: Pracovní adresář není absolutní: %1

en: Process '%1' exited with status %2
    %3
cs: Proces '%1' skončil se stavem %2
    %3

[ctx: @action:inmenu]
en: Branches...
cs: Větve...

[ctx: @title:window]
en: New Branch
cs: Nová větev

en: Branch "%1" doesn't exists.
    Please, choose another name.
cs: Větev "%1" neexistuje.
    Prosím, vyberte jiný název.

en: You must select a branch to merge into current one from the list.
cs: Musíte ze seznamu vybrat větev pro sloučení do současné větve.

[ctx: @title:window]
en: VCS Support
cs: Podpora VCS

[ctx: @action:button new branch]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: New
cs: Nový

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, renameButton)
en: Rename
cs: Přejmenovat

[ctx: @action:button merge a branch]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mergeButton)
en: Merge
cs: Sloučit

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUrl)
en: Source directory:
cs: Zdrojový adresář:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Commit message:
cs: Commit zpráva:

en: Author:
cs: Autor:

en: Date:
cs: Datum:

en: Commit message:
cs: Commit zpráva:

[ctx: @title:column]
en: Revision
cs: Revize

[ctx: @title:column]
en: Message
cs: Zpráva

[ctx: @title:column]
en: Author
cs: Autor

[ctx: @title:column]
en: Date
cs: Datum

[ctx: @item file was added to versioncontrolsystem]
en: Added
cs: Přidáno

[ctx: @item file was deleted from versioncontrolsystem]
en: Deleted
cs: Smazáno

[ctx: @item file is conflicting (versioncontrolsystem)]
en: Has Conflicts
cs: Obsahuje konflikty

[ctx: @item version controlled file was modified]
en: Modified
cs: Změněno

[ctx: @item file is up to date in versioncontrolsystem]
en: Up To Date
cs: Aktuální

[ctx: @item file is not known to versioncontrolsystem]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: @title:column]
en: Filename
cs: Název souboru

[ctx: @title:column]
en: Status
cs: Stav

[ctx: @item]
en: Added
cs: Přidáno

[ctx: @item]
en: Deleted
cs: Smazáno

[ctx: @item]
en: Modified
cs: Změněno

[ctx: @item]
en: Copied
cs: Zkopírováno

[ctx: @item]
en: Replaced
cs: Nahrazeno

[ctx: @title:column]
en: Location
cs: Umístění

[ctx: @title:column]
en: Actions
cs: Činnosti

[ctx: @action:inmenu]
en: Update
cs: Aktualizovat

[ctx: @action:inmenu]
en: Add
cs: Přidat

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Differences...
cs: Zobrazit rozdíly...

[ctx: @action:inmenu]
en: Revert
cs: Vrátit zpět

[ctx: @action:inmenu revision history]
en: History...
cs: Historie...

[ctx: @action:inmenu]
en: Annotation...
cs: Poznámka...

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Diff...
cs: Zobrazit změny...

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Diff (All Files)...
cs: Zobrazit rozdíly (všechny soubory)...

[ctx: @action:inmenu]
en: Push
cs: Odeslat

[ctx: @action:inmenu]
en: Pull
cs: Stáhnout

en: There are no differences.
cs: Nejsou tu žádné rozdíly.

[ctx: @title:window %1: path or URL, %2: name of a version control system]
en: %2 History (%1)
cs: %2 Historie (%1)

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Revision Id
cs: Zkopírovat Id revize

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter the repository URL...
cs: Zadejte URL repozitáře...

[ctx: @item age]
en: %1 year | %1 years
cs[0]: %1 rok
cs[1]: %1 roky
cs[2]: %1 let

[ctx: @item age]
en: %1 month | %1 months
cs[0]: %1 měsíc
cs[1]: %1 měsíce
cs[2]: %1 měsíců

[ctx: @item age]
en: %1 day | %1 days
cs[0]: %1 den
cs[1]: %1 dny
cs[2]: %1 dnů

[ctx: @item age]
en: Today
cs: Dnes

[ctx: By: commit author]
en: By: %1
cs: Od: %1

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, recursiveChk)
en: Recursive
cs: Rekurzivně

en: Old Messages
cs: Staré zprávy

en: Unable to commit
cs: Nelze provést commit
