kdevquickopen - en to cs translation catalogue (23 entries)

[ctx: %1: function signature]
en: Return: %1
cs: Návrat: %1

[ctx: %1: file path]
en: File: %1
cs: Soubor: %1

[ctx: %1: project name]
en: Project %1
cs: Projekt %1

[ctx: @item no project]
en: none
cs: žádný

[ctx: @item quick open item type]
en: Classes
cs: Třídy

[ctx: @item quick open item type]
en: Functions
cs: Funkce

[ctx: @item quick open scope]
en: Project
cs: Projekt

[ctx: @item quick open scope]
en: Includes
cs: Vložené soubory

[ctx: @item quick open item type]
en: Files
cs: Soubory

[ctx: @item quick open item type]
en: Documentation
cs: Dokumentace

[ctx: @item quick open item type]
en: Actions
cs: Činnosti

[ctx: @action]
en: &Quick Open
cs: &Rychle otevřít

[ctx: @action jump to]
en: Next Function
cs: Následující funkce

[ctx: @action jump to]
en: Previous Function
cs: Předchozí funkce

[ctx: @action open outline quick open menu]
en: Outline
cs: Obrys

[ctx: @title:window]
en: Quick Open
cs: Rychle otevřít

[ctx: @title:window]
en: Outline
cs: Obrys

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Quick Open...
cs: Rychle otevřít...

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Search:
cs: Hledat:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: Open
cs: Otevřít

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Scopes:
cs: &Rozsahy:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Items:
cs: Po&ložky:
