kdevelop - en to cs translation catalogue (41 entries)

[ctx: @title:window]
en: Project Import Failed
cs: Import projektu selhal

en: Importing %1 failed because no build directory could be created.
cs: Importování %1 selhalo, protože nešlo vytvořit adresář pro sestavení.

en: In %1:%2: %3
cs: V %1:%2: %3

en: Failed to create a temporary file.
cs: Vytvoření dočasného souboru selhalo.

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_showAdvanced)
en: Show Advanced Configuration
cs: Zobrazit pokročilá nastavení

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, container)
en: Advanced Configuration
cs: Pokročilá nastavení

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_mesonArgs)
en: Extra Meson arguments:
cs: Dodatečné argumenty pro Meson:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_backend)
en: Meson backend:
cs: Podpůrná vrstva Meson:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_mesonExe)
en: Meson executable:
cs: Spustitelný soubor Meson:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, i_mesonExe)
en: /path/to/mesonexecutable
cs: /cesta/k/programu/meson

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_hideAdvanced)
en: Hide Advanced Configuration
cs: Skrýt pokročilá nastavení

en: Status: %1
cs: Stav: %1

en: %1 option changed | %1 options changed
cs[0]: %1 volba byla změněna
cs[1]: %1 volby byly změněny
cs[2]: %1 voleb bylo změněno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_status) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_statusMessage)
en: Status message...
cs: Stavová zpráva...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_new)
en: New
cs: Nový

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_del)
en: Delete
cs: Smazat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_first)
en: First
cs: První

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_up)
en: Up
cs: Nahoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_down)
en: Down
cs: Dolů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_last)
en: Last
cs: Poslední

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory - %1
cs: Nastavit adresář pro překlad - %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_buildDir)
en: Build directory:
cs: Adresář pro sestavení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_name) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_dispProject)
en: Name:
cs: Název:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, b_reset)
en: Reset to default value
cs: Resetovat na původní hodnotu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_core)
en: Core
cs: Jádro

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_backend)
en: Backend
cs: Podpůrná vrstva

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_base)
en: Base
cs: Základna

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_compiler)
en: Compiler
cs: Kompilátor

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_directory)
en: Directories
cs: Adresáře

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_user) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_project)
en: Project
cs: Projekt

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_test)
en: Testing
cs: Zkouška

en: Initializing GUI
cs: Spouštím pracovní prostředí

en: Loading project data...
cs: Načítání dat projektu...

en: Writing project data...
cs: Zapisování dat projektu...

[ctx: @title:tab]
en: Project
cs: Projekt

[ctx: @title:tab]
en: Meson Project Settings
cs: Nastavení projektu Meson

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MesonRewriterPage)
en: Meson project settings
cs: Nastavení projektu Meson

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, t_project)
en: Project settings
cs: Nastavení projektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_project)
en: <html><head/><body><h3>projectName</h3></body></html>
cs: <html><head/><body><h3>Název Projektu</h3></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_defOpts)
en: Project default options
cs: Výchozí nastavení projektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_newOpt)
en: New Option
cs: Nová volba
