kdevelop - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Cppcheck Analysis (%1)
el: Cppcheck ανάλυση (%1)

en: Failed to start Cppcheck from "%1".
el: Αποτυχία έναρξης cppcheck από το «%1».

en: Cppcheck crashed.
el: Το cppcheck κατέρρευσε.

en: Cppcheck process timed out.
el: Ο χρόνος της διεργασίας cppcheck εξέπνευσε.

en: Write to Cppcheck process failed.
el: Αποτυχία εγγραφής στη διεργασία cppcheck.

en: Read from Cppcheck process failed.
el: Αποτυχία ανάγνωσης από τη διεργασία cppcheck.

en: It seems that this project uses Qt library. For correctly work of cppcheck the value for define Q_MOC_OUTPUT_REVISION must be set. Unfortunately, the plugin is unable to find this value automatically - you should set it manually by adding '-DQ_MOC_OUTPUT_REVISION=XX' to extra parameters. The 'XX' value can be found in any project's moc-generated file or in the <QtCore/qobjectdefs.h> header file.
el: Φαίνεται ότι αυτό το έργο χρησιμοποιεί τη βιβλιοθήκη Qt. γιατη σωστή λειτουργία του cppcheck η τιμή για το ορισμό του Q_MOC_OUTPUT_REVISION πρέπει να ρυθμιστεί. Δυστυχώς, το πρόσθετο δε βρίσκει αυτήν την τιμή αυτόματα - πρέπει να τη ρυθμίσετε χειροκίνητα προσθέτοντας '-DQ_MOC_OUTPUT_REVISION=XX' στις επιπλέον παραμέτρους. Η τιμή 'XX' μπορεί να βρεθεί σε κάθε αρχείο του έργου παραγόμενο από moc ή στο <QtCore/qobjectdefs.h> header αρχείο.

en: Cppcheck XML Parsing: error at line %1, column %2: %3
el: Ανάλυση cppcheck XML: σφάλμα στη γραμμή %1, στήλη %2: %3

[ctx: @title:window]
en: Test
el: Δοκιμή

en: Analysis completed, no problems detected.
el: Η ανάλυση ολοκληρώθηκε, δεν ανιχνεύθηκαν προβλήματα.

en: Analysis started...
el: Η ανάλυση ξεκίνησε...

[ctx: @info:tooltip %1 is the path of the file]
en: Re-run last Cppcheck analysis (%1)
el: Επανεκτέλεση τελευταίας ανάλυσης cppcheck (%1)

[ctx: @info:tooltip]
en: Re-run last Cppcheck analysis
el: Επανεκτέλεση τελευταίας ανάλυσης cppcheck
