kdevelop - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Double-click here to insert a new define to be used for the path
el: Διπλό κλικ εδώ για εισαγωγή νέου define για χρήση για τη διαδρομή

[ctx: %1 is an include path]
en: %1 does not exist
el: Το %1 δεν υπάρχει

en: Configure C/C++ parser
el: Διαμόρφωση C/C++ αναλυτών

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, configureLabel)
en: Configure which macros and include directories/files will be added to the parser during project parsing:
el: Διαμόρφωση των μακροεντολών και include καταλόγων/αρχείων που θα προστεθούν στον αναλυτή κατά την ανάλυση του έργου:

en: Bad #define directive in %1: %2
el: Κακό #define στο %1: %2

en: Failed to save custom include paths in directory: %1
el: Αποτυχία αποθήκευσης προσαρμοσμένων include διαδρομών στον κατάλογο: %1
