kdevcustommake - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
el: Επιχειρήθηκε να συμπεριληφθεί η επίλυση διαδρομής ενώ μια άλλη διεργασία επίλυσης εκτελείτο

en: Makefile is missing in folder "%1"
el: Λείπει το Makefile στο φάκελο "%1"

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
el: Πρόβλημα στην προσπάθεια επίλυσης διαδρομών include για το %1

en: Cached: %1
el: Σε λανθάνουσα μνήμη: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
el: Το όνομα αρχείου %1 φαίνεται να έχει λάθος μορφή

en: Failed to extract new working directory
el: Αποτυχία εξαγωγής νέου καταλόγου εργασίας

en: Output was: %1
el: Το αποτέλεσμα ήταν: %1

en: Recursive make call failed
el: Αποτυχία αναδρομικής κλήσης του make

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
el: Η συμβολοσειρά "%1" δε φαίνεται έγκυρη. Το αποτέλεσμα ήταν: %2.

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
el: Ο κατάλογος "%1" δεν υπάρχει. Το αποτέλεσμα ήταν: %2.

en: Malformed recursive make call
el: Λάθος μορφή αναδρομικής κλήσης του make

en: Could not extract include paths from make output
el: Αδυναμία εξαγωγής διαδρομών include από το αποτέλεσμα του make

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
el: Φάκελος: "%1"  Εντολή: "%2"  Αποτέλεσμα: "%3"
