kdevproblemreporter - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Parser
el: Αναλυτής

[ctx: @info:tooltip]
en: Which files to display the problems for
el: Για ποια αρχεία να εμφανιστούν τα προβλήματα

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current document
el: Εμφάνιση προβλημάτων στο τρέχον έγγραφο

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all open documents
el: Εμφάνιση προβλημάτων σε όλα τα ανοιχτά έγγραφα

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current project
el: Εμφάνιση προβλημάτων στο τρέχον έργο

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all projects
el: Εμφάνιση προβλημάτων σε όλα τα έργα

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in imported files
el: Εμφάνιση προβλημάτων σε αρχεία εισαγωγής
