kdevqthelp - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Name cannot be empty.
el: Το όνομα δεν μπορεί να είναι κενό

en: Documentation provided by GHNS
el: Η τεκμηρίωση παρέχει η GHNS

en: Qt Compressed Help file is not valid.
el: Το συμπιεσμένο αρχείο βοήθειας για την Qt δεν είναι έγκυρο.

en: Documentation already imported
el: Έχει γίνει εισαγωγή τεκμηρίωσης

en: Could not find any documentation for '%1'
el: Αδυναμία εύρεσης τεκμηρίωσης για '%1'

en: QtHelp Home Page
el: QtHelp αρχική σελίδα
