kdevquickopen - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Documentation in the %1
el: Τεκμηρίωση στο %1

en: Not available any more: %1
el: Μη διαθέσιμο πλέον: %1

en: Not available any more
el: Μη διαθέσιμα πλέον

[ctx: %1: function signature]
en: Return: %1
el: Επιστρέφει: %1

[ctx: %1: file path]
en: File: %1
el: Αρχείο: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (quickOpenToolBar)
en: Quick Open Toolbar
el: Γρήγορο άνοιγμα γραμμής εργαλείων

[ctx: %1: project name]
en: Project %1
el: Έργο %1

en: Not parsed yet
el: Δεν αναλύθηκε ακόμη
