kdevstandardoutputview - en to el translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Build
el: Κατασκευή

[ctx: @title:window]
en: Run
el: Εκτέλεση

[ctx: @title:window]
en: Debug
el: Διόρθωση σφαλμάτων

[ctx: @title:window]
en: Test
el: Δοκιμή

[ctx: @title:window]
en: Version Control
el: Έλεγχος εκδόσεων
