kdevsubversion - en to el translation catalogue (62 entries)

en: Please select only one item for this operation
el: Παρακαλώ επιλέξτε μόνο ένα αντικείμενο για τη λειτουργία αυτή

en: Copying only works on local files
el: Η αντιγραφή λειτουργεί μόνο σε τοπικά αρχεία

en: Destination file/directory
el: Αρχείο/κατάλογος προορισμού

en: Moving only works on local files/dirs
el: Η μετακίνηση λειτουργεί μόνο σε τοπικά αρχεία/καταλόγους

en: Subversion Add
el: Προσθήκη Subversion

en: Not enough information to add file
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για την προσθήκη αρχείου

en: Subversion Annotate
el: Σημείωση subversion

en: Not enough information to blame location
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για τη θέση υπαιτιότητας

en: Not enough information to checkout
el: Ανεπαρκείς πληροφορίες για το checkout

en: Committing...
el: Υποβολή...

en: Not enough information to execute commit
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για την εκτέλεση υποβολής

en: Subversion Copy
el: Αντίγραφο Subversion

en: Not enough information to copy file
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για την αντιγραφή αρχείου

en: Subversion Diff
el: Διαφορές subversion

en: Not enough information given to execute diff
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για την εκτέλεση διαφορών diff

en: Subversion Import
el: Εισαγωγή subversion

en: Not enough information to import
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για εισαγωγή

en: Subversion Info
el: Πληροφορίες Subversion

en: Not enough information to execute info job
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για την εκτέλεση εργασίας πληροφοριών

[ctx: A file was marked to be added to svn]
en: Added %1
el: Προσθήκη %1

[ctx: A file was marked for deletion from svn]
en: Deleted %1
el: Διαγραφή %1

[ctx: A file was deleted during an svn update operation]
en: Deleted %1
el: Διαγραφή %1

[ctx: A file was added during an svn update operation]
en: Added %1
el: Προσθήκη %1

en: Revision %1
el: Αναθεώρηση %1

en: Updating externals: %1
el: Ενημέρωση εξωτερικών: %1

en: Sending %1
el: Αποστολή %1

en: Adding %1 using mimetype %2.
el: Προσθήκη %1 με χρήση τύπου mime %2.

en: Adding %1.
el: Προσθήκη %1.

en: Deleting %1.
el: Διαγραφή %1.

en: Replacing %1.
el: Αντικατάσταση %1.

en: Transmitting file data
el: Μετάδοση δεδομένων αρχείου

en: Blame finished for revision %1, path %2
el: Η υπαιτιότητα ολοκληρώθηκε για την αναθεώρηση %1, διαδρομή %2

en: Reverted working copy %1
el: Επαναφορά αντιγράφου εργασίας %1

en: Reverting failed on working copy %1
el: Αποτυχία επαναφοράς στο αντίγραφο εργασίας %1

en: Copied %1
el: Αντιγραφή %1

en: Certificate is not yet valid.
el: Το πιστοποιητικό δεν είναι ακόμη έγκυρο.

en: Certificate has expired.
el: Το πιστοποιητικό έχει λήξει.

en: Certificate's CN (hostname) doesn't match the remote hostname.
el: Το CN του πιστοποιητικού (όνομα υπολογιστή) δεν αντιστοιχεί με το όνομα του απομακρυσμένου υπολογιστή.

en: Certificate authority is unknown.
el: Η αρχή υπογραφής του πιστοποιητικού είναι άγνωστη.

en: Other unknown error.
el: Άγνωστο σφάλμα.

en: Enter Login for: %1
el: Εισάγετε όνομα σύνδεσης για: %1

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Error executing Job:
    %1
el: Σφάλμα εκτέλεσης εργασίας:
    %1

en: Subversion Log
el: Καταγραφή subversion

en: Not enough information to log location
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για την τοποθεσία καταγραφής

en: Subversion Move
el: Μετακίνηση subversion

en: Not enough information to move file
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για τη μετακίνηση αρχείου

en: Subversion Remove
el: Αφαίρεση subversion

en: Not enough information to execute remove job
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για την εκτέλεση της εργασίας αφαίρεσης

en: Subversion Revert
el: Επαναφορά subversion

en: Not enough information to execute revert
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για την εκτέλεση επαναφοράς

en: Subversion Status
el: Κατάσταση subversion

en: Not enough information to execute status job
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για την εκτέλεση εργασίας κατάστασης

en: Subversion Update
el: Ενημέρωση subversion

en: Not enough Information to execute update
el: Μη επαρκείς πληροφορίες για την εκτέλεση ενημέρωσης

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, msgLabel)
en: There were errors validating the server certificate.
    Do you want to trust this certificate?
el: Υπήρξαν σφάλματα κατά την επαλήθευση των πιστοποιητικού του εξυπηρετητή.
    Επιθυμείτε να εμπιστευθείτε αυτό το πιστοποιητικό;

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reasons why the validation failed
el: Αιτίες αποτυχίας της επαλήθευσης

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostname)
en: someserver
el: κάποιος εξυπηρετητής

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuer)
en: someissuer
el: κάποιος εκδότης

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validFrom)
en: validfrom
el: έγκυρο από

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validUntil)
en: validuntil
el: έγκυρο έως

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerprint)
en: fingerprint
el: αποτύπωμα
