kdevelop - en to el translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, Utils::WizardPage)
en: Choose the Location
el: Επιλογή τοποθεσίας

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name:
el: Όνομα:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Path:
el: Διαδρομή:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, classNameLabel)
en: &Class name:
el: Όνομα &κλάσης:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, baseClassLabel)
en: &Base class:
el: &Βασική κλάση:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: None
el: Κανένα
