kdevappwizard - en to eo translation catalogue (35 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create New Project
eo: Krei Novan Projekton

[ctx: @title:tab Page for general configuration options]
en: General
eo: Ĝenerala

[ctx: @title:tab Page for version control options]
en: Version Control
eo: Versiokontrolo

[ctx: @action]
en: New from Template...
eo: Nova el Projektŝablono...

[ctx: @info:tooltip]
en: Generate a new project from a template
eo: Generi novan projekton el ŝablono

[ctx: @info:whatsthis]
en: This starts KDevelop's application wizard. It helps you to generate a skeleton for your application from a set of templates.
eo: Ĉi tio startigas la aplikosorĉiston de KDevelop. Ĝi helpas vin generi skeleton por via aplikaĵo el aro da ŝablonoj.

en: Could not create project from template.
eo: Ne eblis krei novan projekton el ŝablono.

en: Please see the Version Control tool view.
eo: Bonvolu vidu la perspektivon de la Versiokontrolilo.

[ctx: @title:window]
en: Version Control System Error
eo: Versiokontrola sistemeraro

en: Could not initialize DVCS repository
eo: Ne eblis pravalorizi DVCS-deponejon

en: Could not check status of the DVCS repository
eo: Ne eblis kontroli staton de la DVCS-deponejo

en: Could not add files to the DVCS repository
eo: Ne eblis aldoni dosierojn al la DVCS-deponejo

en: Could not import project into %1.
eo: Ne eblis importi projekton en %1.

en: Could not import project
eo: Ne eblis importi projekton

en: Could not checkout imported project
eo: Ne eblis elpreni importitan projekton

en: Could not create new project
eo: Ne eblis krei novan projekton

en: The file %1 cannot be created.
eo: La dosieron %1 ne eblas krei.

en: Project Templates
eo: Projektŝablonoj

[ctx: @title:column]
en: Category
eo: Kategorio

[ctx: @title:column]
en: Project Type
eo: Projektotipo

[ctx: @action:button]
en: Get More Templates
eo: Ekhavi Pluajn Ŝablonojn

[ctx: @action:button]
en: Load Template from File
eo: Ŝargi Ŝablonoj el Dosiero

en: Invalid location
eo: Nevalida loko

en: Empty project name
eo: Malplena projektnomo

en: Invalid project name
eo: Nevalida projektnomo

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
eo: Ne eblas krei subdosierujojn, mankas permesoj ĉe: %1

en: Invalid project template, please choose a leaf item
eo: Nevalida projektŝablono, bonvolu elekti folian eron

en: Path already exists and contains files. Open it as a project.
eo: Vojo jam ekzistas kaj enhavas dosierojn. Malfermu ĝin kiel projekton.

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
eo: La specifita vojo jam ekzistas kaj enhavas dosierojn. Ĉu vi certas ke vi volas procedi?

[ctx: @title:window]
en: Load Template from File
eo: Ŝargi Ŝablonon el Dosiero

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, propertiesBox)
en: Properties
eo: Trajtoj

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, projectNameLabel)
en: Project name:
eo: Projektnomo:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
eo: Loko:

[ctx: @item:inlistbox No Version Control Support chosen]
en: None
eo: Neniu

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Version control system:
eo: Versiokontrola sistemo:
