kdevcmakebuilder - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Could not find the make builder. Check your installation
eo: Ne troveblis la 'make' konstruilo. Kontrolu vian instalaĵon.

en: Could not find a builder for %1
eo: Ne troveblis konstruilo por %1

en: No build directory configured, cannot install
eo: Dosierujo de kunmetado ne agordita, ne eblas instali

en: No build directory configured, cannot configure
eo: Dosierujo de kunmetado ne agordita, ne eblas agordi

[ctx: @title:tab]
en: Configure Global CMake Settings
eo: Meti Ĉieajn CMake-Agordojn

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Default CMake executable:
eo: Defaŭlta CMake-binarprogramo:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Default generator:
eo: Defaŭlta generilo:

en: Internal error: no project specified to configure.
eo: Interna eraro: neniu projekto por agordi.

en: Failed to create build directory %1.
eo: Malsukcesis krei konstrudosierujon %1.

en: No build directory configured, cannot clear the build directory
eo: Neniu konstrudosierujo agordita, ne eblas malplenigi tian.

en: Wrong build directory, cannot clear the build directory
eo: Malĝusta konstrudosierujo, ne eblas malplenigi ĝin

en: ** Prune successful **
eo: ** Stuco sukcesa **

en: ** Prune failed: %1 **
eo: ** Stuco malsukcesis: %1 **
