kdevcontextbrowser - en to eo translation catalogue (21 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Go back in context history
eo: Iri reen en kunteksthistorio

[ctx: @info:tooltip]
en: Go forward in context history
eo: Iri antaŭen en kunteksthistorio

[ctx: item quick open item type]
en: Outline
eo: Skemo

[ctx: @info:placeholder]
en: Outline
eo: Skemo

[ctx: @info:tooltip]
en: Navigate outline of active document, click to browse
eo: Navigi konturon de aktiva dokumento, klaku por foliumi

[ctx: @action]
en: Source &Browse Mode
eo: &Fontfoliuma Reĝimo

[ctx: @action]
en: &Previous Visited Context
eo: &Antaŭa Vizitata Kunteksto

[ctx: @action]
en: &Next Visited Context
eo: S&ekva Vizitata Kunteksto

[ctx: @action]
en: &Previous Use
eo: &Antaŭa Uzo

[ctx: @action]
en: &Next Use
eo: S&ekva Uzo

[ctx: @action]
en: Context Browser
eo: Kunteksta Foliumilo

[ctx: @title:window]
en: Code Browser
eo: Kodfoliumilo

[ctx: @action]
en: Find Uses
eo: Trovi uzojn

en: (changed)
eo: (ŝanĝita)

[ctx: @info:tooltip]
en: Show declaration menu
eo: Montri deklaran menuon

[ctx: @action]
en: Declaration Menu
eo: Deklara Menuo

[ctx: @action]
en: Lock Current View
eo: Ŝlosi Aktualan Vidon

[ctx: @info:tooltip]
en: Lock current view
eo: Ŝlosi aktualan vidon

[ctx: @action]
en: Unlock Current View
eo: Malŝlosi Aktualan Vidon

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock current view
eo: Malŝlosi aktualan vidon

note: i18n: ectx: ToolBar (KDevCodebrowserToolBar)
en: Code Browser Toolbar
eo: Kodfoliumila Ilobreto
