kdevcustommake - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
eo: Provis inkluzivi padrezolucion dum alia rezolucia procezo ankoraŭ funkciis

en: Makefile is missing in folder "%1"
eo: Makefile mankas en la dosierujo "%1"

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
eo: Problemo dum provado solvi inkludvojojn por %1

en: Cached: %1
eo: Kaŝmemorigita: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
eo: Dosiernomo %1 ŝajnas esti misformita

en: Failed to extract new working directory
eo: Malsukcesis ĉerpi novan labordosierujon

en: Output was: %1
eo: Eligo estis: %1

en: Recursive make call failed
eo: Rekursiva make-voko malsukcesis

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
eo: La parametroĉeno "%1" ŝajnas ne valida. Eligo estis: %2.

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
eo: La dosierujo "%1" ne ekzistas. Eligo estis: %2.

en: Malformed recursive make call
eo: Misformita rekursiva make-voko

en: Could not extract include paths from make output
eo: Ne eblis ĉerpi inkludvojojn de make-produktaĵo

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
eo: Dosierujo: "%1" Komando: "%2" Eligo: "%3"
