kdevelop - en to eo translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Configure Plasmoid Execution
eo: Agordi Plasmoid-Ruladon

en: Display a plasmoid
eo: Montri plasmoidon

en: Plasmoid Launcher
eo: Plasmoida Lanĉilo

en: Could not resolve the dependency: %1
eo: Ne eblis solvi la dependecon: %1

[ctx: @title:menu]
en: Plasmoids
eo: Plasmoidoj

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Plasmoid
eo: Plasmoido

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Path or name:
eo: Vojo aŭ nomo:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
eo: Konduto

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Form factor:
eo: Formfaktoro:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Theme:
eo: Etoso:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Dependencies
eo: Dependecoj

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Targets:
eo: &Celoj:

en: Plasmoid Viewer
eo: Plasmoida Vidilo

en: ** Killed **
eo: ** Mortigita **

en: *** Failed ***
eo: *** Malsukcesis ***

en: *** Finished ***
eo: *** Finita ***

en: Plasmoid failed to execute on %1
eo: Plasmoid malsukcesis plenumi sur %1
