kdevproblemreporter - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Parser
eo: Parsilo

[ctx: @title:window]
en: Problems
eo: Problemoj

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve Problem
eo: Solvi Problemojn

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve: %1
eo: Solvi: %1

[ctx: @action]
en: Force Full Update
eo: Devigi Plenan Ĝisdatigon

[ctx: @info:tooltip]
en: Which files to display the problems for
eo: Dosieroj por kiuj montrendas la problemoj

[ctx: @option:check]
en: Current Document
eo: Aktuala Dokumento

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current document
eo: Montri problemojn en aktuala dokumento

[ctx: @option:check]
en: Open Documents
eo: Malfermi Dokumentojn

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all open documents
eo: Montri problemojn en ĉiuj malfermataj dokumentoj

[ctx: @option:check]
en: Current Project
eo: Aktuala Projekto

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current project
eo: Montri problemojn en aktuala projekto

[ctx: @option:check]
en: All Projects
eo: Ĉiuj Projektoj

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all projects
eo: Montri problemojn en ĉiuj projektoj

[ctx: @option:check]
en: Documents In Path
eo: Dokumentoj en Dosierujvojo

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in a specific path
eo: Montri problemojn de ĉiuj dosieroj en specifa vojo

[ctx: @option:check]
en: Documents In Current Path
eo: Dokumentoj en Aktuala Dosierujvojo

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in the path of the current document
eo: Montri problemojn el ĉiuj dosieroj en la vojo de la aktuala dokumento

[ctx: @option:check]
en: Show All
eo: Montri Ĉiujn

[ctx: @info:tooltip]
en: Display all problems
eo: Montri ĉiujn problemojn

[ctx: @info:placeholder]
en: Path Filter...
eo: Dosierujvoja Filtro...

[ctx: @option:check]
en: Show Imports
eo: Montri Importojn

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in imported files
eo: Montri problemojn en importitaj dosieroj

[ctx: @info:tooltip]
en: Display errors
eo: Montri erarojn

[ctx: @option:check]
en: Show Errors
eo: Montri Erarojn

[ctx: @info:tooltip]
en: Display warnings
eo: Montri avertojn

[ctx: @option:check]
en: Show Warnings
eo: Montri Avertojn

[ctx: @info:tooltip]
en: Display hints
eo: Montri konsiletojn

[ctx: @option:check]
en: Show Hints
eo: Montri Konsiletojn

[ctx: @title:menu]
en: Grouping
eo: Grupigo

[ctx: @option:check]
en: None
eo: Neniu

[ctx: @option:check]
en: Path
eo: Vojo

[ctx: @option:check]
en: Severity
eo: Severeco

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
eo: Serĉi...

[ctx: @title:menu]
en: Scope: %1
eo: Amplekso: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: Problems
eo: Problemoj

[ctx: @title:menu]
en: Problem
eo: Problemo

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy Description
eo: &Kopii Priskribon

[ctx: @title:menu]
en: Solve: %1
eo: Solvi: %1
