kdevqthelp - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Qt Compressed Help Files
eo: Qt Kunpremitaj Help-dosieroj

[ctx: @title:window]
en: Modify Entry
eo: Modifi Eniron

[ctx: @title:window]
en: Add New Entry
eo: Aldoni Novan Eniron

en: Name cannot be empty.
eo: Nomo ne povas esti malplena.

[ctx: @action:button Allow user to get some API documentation with GHNS]
en: Get New Documentation
eo: Akiri Novan Dokumentaron

en: The command "qmake -query" could not provide a path to a QtHelp file (QCH).
eo: La komando "qmake -query" ne povis provizi vojon al QtHelp-dosiero (QCH).

en: Documentation provided by GHNS
eo: Dokumentaro provizita de GHNS

en: Qt Compressed Help file is not valid.
eo: Qt Compressed Help-dosiero ne validas.

en: Documentation already imported
eo: Dokumentaro jam importita

[ctx: @title:tab]
en: Qt Help
eo: Qt Helpo

[ctx: @title:tab]
en: Configure Qt Help Settings
eo: Agordi Qt Helpaj Agordoj

[ctx: @info:tooltip]
en: Modify
eo: Modifi

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
eo: Forigi

[ctx: @info:tooltip]
en: Please uninstall this via GHNS.
eo: Bonvolu malinstali ĉi tion per GHNS.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxAutoLoad)
en: Load Qt Help Documentation from System Locations
eo: Ŝargi Qt-Helpan Dokumentadon de Sistemaj Lokoj

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadQtApiDocs)
en: &Load Qt API documentation:
eo: Ŝargi Qt-API-do&kumentadon:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadFromDirectory)
en: Load Qt Help files from directory:
eo: Ŝargi Qt Helpdosierojn el dosierujo:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxQchManage)
en: Install Additional Documentation Files
eo: Instali Pliajn Dokumentajn Dosierojn

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Name
eo: Nomo

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Path
eo: Vojo

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
eo: Aldoni

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Icon:
eo: Piktogramo:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, qchIcon)
en: Select an icon
eo: Elekti piktogramon

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
eo: Nomo:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, qchName)
en: Enter a name
eo: Enigu nomon

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, qchName)
en: Select a name...
eo: Elekti nomon...

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Path:
eo: Vojo:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
eo: Elekti Qt-Helpdosieron...

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
eo: Elektu Qt-Helpdosieron...

en: Could not find any documentation for '%1'
eo: Ne eblis trovi ajnan dokumentadon por '%1'

en: QtHelp Home Page
eo: QtHelp Hejmpaĝo
