kdevquickopen - en to eo translation catalogue (40 entries)

en: Documentation in the %1
eo: Dokumentaro en la %1

en: Not available any more: %1
eo: Ne plu disponeblas: %1

en: Not available any more
eo: Ne plu disponeblas

[ctx: %1: function signature]
en: Return: %1
eo: Reveno: %1

[ctx: %1: file path]
en: File: %1
eo: Dosiero %1:

note: i18n: ectx: ToolBar (quickOpenToolBar)
en: Quick Open Toolbar
eo: Rapidmalferma Ilobreto

[ctx: %1: project name]
en: Project %1
eo: Projekto %1

en: Not parsed yet
eo: Ankoraŭ ne analizita

[ctx: @item no project]
en: none
eo: nenio

[ctx: @item quick open item type]
en: Classes
eo: Klasoj

[ctx: @item quick open item type]
en: Functions
eo: Funkcioj

[ctx: @item quick open scope]
en: Project
eo: Projekto

[ctx: @item quick open scope]
en: Includes
eo: Inkluditoj

[ctx: @item quick open scope]
en: Includers
eo: Inkludantoj

[ctx: @item quick open scope]
en: Currently Open
eo: Aktuale Malfermita

[ctx: @item quick open item type]
en: Files
eo: Dosieroj

[ctx: @item quick open item type]
en: Documentation
eo: Dokumentaro

[ctx: @item quick open item type]
en: Actions
eo: Agoj

[ctx: @action]
en: &Quick Open
eo: &Rapida Malfermo

[ctx: @action]
en: Quick Open &File
eo: Rapide Mal&fermi Dosieron

[ctx: @action]
en: Quick Open &Class
eo: Rapide Malfermi &Klason

[ctx: @action]
en: Quick Open &Function
eo: Rapide Malfermi &Funkcion

[ctx: @action]
en: Quick Open &Already Open File
eo: Rapida Malfermo J&am Malferma Dosiero

[ctx: @action]
en: Quick Open &Documentation
eo: Rapide Malfermi &Documentadon

[ctx: @action]
en: Quick Open &Actions
eo: Rapide Malferm A&gojn

[ctx: @action]
en: Jump to Declaration
eo: Salti al Deklaro

[ctx: @action]
en: Jump to Definition
eo: Salti al Difino

[ctx: @action]
en: Embedded Quick Open
eo: Enkorpigita Rapidmalfermo

[ctx: @action jump to]
en: Next Function
eo: Sekva Funkcio

[ctx: @action jump to]
en: Previous Function
eo: Antaŭa Funkcio

[ctx: @action open outline quick open menu]
en: Outline
eo: Skemo

[ctx: @title:window]
en: Quick Open
eo: Rapide Malfermi

[ctx: @title:window]
en: Outline
eo: Skemo

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Quick Open...
eo: Rapida Malfermi...

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for files, classes, functions and more, allowing you to quickly navigate in your source code.
eo: Serĉu dosierojn, klasojn, funkciojn kaj pli, ebligante vin rapide navigi en via fontkodo.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Search:
eo: Serĉi:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: Open
eo: Malfermi

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
eo: Rezigni

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Scopes:
eo: Amplek&soj:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Items:
eo: &Elementoj:
