kdevsubversion - en to eo translation catalogue (64 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy...
eo: Kopii...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move...
eo: Movi...

en: Please select only one item for this operation
eo: Bonvolu elekti nur unu elementon por ĉi tiu operacio

[ctx: @label]
en: Destination file/directory
eo: Cela dosiero/dosierujo

en: Copying only works on local files
eo: Kopiado funkcias nur je lokaj dosieroj

en: Destination file/directory
eo: Cela dosiero/dosierujo

en: Moving only works on local files/dirs
eo: Movado funkcias nur je lokaj dosieroj/direktoroj

en: Not enough information to add file
eo: Ne sufiĉas informoj por aldoni dosieron

en: Not enough information to blame location
eo: Ne sufiĉas informoj por kulpigi lokon

en: Not enough information to checkout
eo: Ne sufiĉas informoj por elpreni

en: Committing...
eo: Enmetanta...

en: Not enough information to execute commit
eo: Ne sufiĉas informoj por efektivigi enmeton

en: Not enough information to copy file
eo: Ne sufiĉas informoj por kopii dosieron

en: Not enough information given to execute diff
eo: Ne sufiĉaj informoj donitaj por efektivigi diff

en: Not enough information to import
eo: Ne sufiĉas informoj por importi

en: Not enough information to execute info job
eo: Ne sufiĉas informoj por plenumi informtaskon

[ctx: A file was marked to be added to svn]
en: Added %1
eo: Aldonis %1

[ctx: A file was marked for deletion from svn]
en: Deleted %1
eo: Forigis %1

[ctx: A file was deleted during an svn update operation]
en: Deleted %1
eo: Forigis %1

[ctx: A file was added during an svn update operation]
en: Added %1
eo: Aldonis %1

en: Revision %1
eo: Revizio %1

en: Updating externals: %1
eo: Ĝisdatiganta eksternaĵojn: %1

en: Sending %1
eo: Sendanta %1

en: Adding %1 using mimetype %2.
eo: Aldonanta %1 uzante MIMEtipon %2.

en: Adding %1.
eo: Aldonanta %1.

en: Deleting %1.
eo: Foriganta %1.

en: Replacing %1.
eo: Anstataŭiganta %1.

en: Transmitting file data
eo: Transdonanta dosierdatumojn

en: Blame finished for revision %1, path %2
eo: Blame finiĝis por revizio %1, vojo %2

en: Reverted working copy %1
eo: Malfaris ŝanĝojn en laborkopio %1

en: Reverting failed on working copy %1
eo: Malfaro malsukcesis en laborkopio %1

en: Copied %1
eo: Kopiis %1

en: Certificate is not yet valid.
eo: Atestilo ankoraŭ ne validas.

en: Certificate has expired.
eo: Atestilo malvalidiĝis.

en: Certificate's CN (hostname) doesn't match the remote hostname.
eo: La CN (gastigantonomo) de atestilo ne kongruas kun la fora gastiga nomo.

en: Certificate authority is unknown.
eo: Atestila aŭtoritato estas nekonata.

en: Other unknown error.
eo: Alia nekonata eraro.

en: Enter Login for: %1
eo: Enigu ensaluton por: %1

en: Completed
eo: Preta

en: Error executing Job:
    %1
eo: Eraro dum rulo de Tasko:
    %1

en: Not enough information to log location
eo: Ne sufiĉas informoj por protokoli lokon

en: Not enough information to move file
eo: Ne sufiĉas informoj por movi dosieron

en: Not enough information to execute remove job
eo: Ne sufiĉas informoj por efektivigi forigon

en: Not enough information to execute revert
eo: Ne sufiĉas informoj por efektivigi malfaron

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate
eo: Atestilo de SSL-Servilo

[ctx: @action:button]
en: Trust Permanently
eo: Fidi Porĉiame

[ctx: @action:button]
en: Trust Temporarily
eo: Fidi Provizore

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate: %1
eo: Atestilo de SSL-Servilo: %1

en: Not enough information to execute status job
eo: Ne sufiĉas informoj por plenumi statustaskon

en: Not enough Information to execute update
eo: Ne sufiĉas Informoj por efektivigi ĝisdatigon

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelForSrc)
en: Source directory:
eo: Fontdosierujo:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Repository:
eo: Deponejo:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, dest)
en: Repository location
eo: Deponejloko:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, dest)
en: Choose the repository into which the source directory is imported
eo: Elektu la deponejon, en kiu la fonta dosierujo estas importita

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Commit message:
eo: Enmeta mesaĝo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, msgLabel)
en: There were errors validating the server certificate.
    Do you want to trust this certificate?
eo: Estis eraroj validigante la servilatestilon.
    Ĉu vi volas fidi ĉi tiun atestilon?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reasons why the validation failed
eo: Kialoj kial la validumado malsukcesis

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Certificate Information
eo: Atestila Informo

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hostname:
eo: Komputilo:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Issuer:
eo: Eldonanto:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Valid from:
eo: Valida ekde:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Valid until:
eo: Valida ĝis:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Fingerprint:
eo: Fingrospuro:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerprint)
en: fingerprint
eo: fingrospuro
