kdevappwizard - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Could not create project from template.
et: Projekti loomine malli põhjal nurjus.

en: Please see the Version Control tool view.
et: Palun vaata versioonihalduse tööriistavaadet.

en: Could not initialize DVCS repository
et: DVCS hoidla initsialiseerimine nurjus

en: Could not add files to the DVCS repository
et: Failide lisamine DVCS hoidlasse nurjus

en: Could not import project into %1.
et: Projekti import asukohta %1 nurjus.

en: Could not import project
et: Projekti import nurjus

en: Could not checkout imported project
et: Imporditud projekti väljavõtmine nurjus

en: Could not create new project
et: Uue projekti loomine nurjus

en: The file %1 cannot be created.
et: Faili %1 loomine nurjus.

en: Project Templates
et: Projekti mallid

en: Invalid location
et: Vigane asukoht

en: Empty project name
et: Tühi projekt nimi

en: Invalid project name
et: Vigane projekti nimi

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
et: Alamkataloogide loomne nurjus, õigused puuduvad: %1

en: Invalid project template, please choose a leaf item
et: Vigane projekt mall, palun vali puust element

en: Path already exists and contains files. Open it as a project.
et: Asukoht on juba olemas ja sisaldab faile. Ava see projektina.

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
et: Määratud asukoht on juba olemas ja sisaldab faile.Kas tõesti jätkata?
