kdevelop - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Very stable checks, 99.99% safe, mostly no false-positives, very desirable.
et: Väga stabiilsed kontrollid, 99,99% turvaline, väärtuvastused peaaegu puuduvad, äärmiselt soovitatav.

en: The default level. Very similar to level 0, slightly more false-positives but very few.
et: Vaikimisi tase. Väga sarnane tasemega 0, pisut rohkem väärtuvastusi, aga väga vähe.

en: Also very few false-positives, but contains noisy checks which not everyone agree should be default.
et: Samuti väga vähe väärtuvastusi, aga toob kaasa mürarohkeid kontrolle, mida sugugi kõik ei soovi vaikimisi kasutada.

en: Contains checks with high rate of false-positives.
et: Sisaldab kõrge väärtuvastuse tasemega kontrolle.

en: Checks here need to be enabled explicitly, as they don't belong to any level. Checks here are very stable and have very few false-positives.
et: Kontrollid tuleb ükshaaval lubada, sest need ei sisaldu üheski tasemes, Siinsed kontrollid on väga stabiilsed ja toovad kaasa ainult üksikuid väärtuvastusi.

en: Unable to load Clazy checks information from '%1'. Please check your settings.
et: Clazy kontrollide teabe laadimine asukohast "%1" nurjus. Palun kontrolli seadistusi.

[ctx: @title:window]
en: Enter Name of New Check Set
et: Uue kontrollikomplekti nimi

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
et: Nimi:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: @item:inlistbox]
en: Use default (currently: %1)
et: Vaikeväärtuse kasutamine (praegu: %1)

[ctx: @item:inlistbox]
en: %1 (default selection)
et: %1 (vaikimisi valik)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, messageLabel)
en: Since nothing is selected Clazy will use all checks from levels 0 and 1.
et: Et midagi pole valitud, kasutab Clazy kõiki tasemete 0 ja 1 kontrolle.

en: 1 check detected | %1 checks detected
et[0]: Leiti 1 kontroll
et[1]: Leiti %1 kontrolli

en: Clazy Analysis (%1)
et: Clazy analüüs (%1)

en: Unknown Level
et: Teadmata tase

en: Failed to start Clazy analysis process.
et: Clazy analüüsi käivitamine nurjus.

en: Clazy analysis process crashed.
et: Clazy analüüsi tabas krahh.

en: Clazy analysis process timed out.
et: Clazy analüüsi ajaületus.

en: Write to Clazy analysis process failed.
et: Kirjutamine Clazy analüüsiprotsessi nurjus.

en: Read from Clazy analysis process failed.
et: Lugemine Clazy analüüsiprotsessist nurjus.

en: clazy-standalone path cannot be detected. Set the path manually if Clazy is already installed.
et: clazy-standalone asukohta ei suudetud leida. Määra see käsitsi, kui Clazy on ikka paigaldatud.

en: clazy-standalone path is empty.
et: clazy-standalone asukoht on andmata.

en: clazy-standalone path '%1' does not exists.
et: clazy-standalone asukohta "%1" ei ole olemas.

en: clazy-standalone path '%1' is not an executable.
et: clazy-standalone asukoht "%1" ei ole täitmisfail.

en: Clazy documentation path cannot be detected. Set the path manually if Clazy is already installed.
et: Clazy dokumentatsiooni asukohta ei suudetud leida. Määra see käsitsi, kui Clazy on ikka paigaldatud.

en: Clazy documentation path is empty.
et: Clazy dokumentatsiooni asukoht on andmata.

en: Clazy documentation path '%1' does not exists.
et: Clazy dokumentatsiooni asukohta "%1" ei ole olemas.

en: Clazy documentation path '%1' is not a directory.
et: Clazy dokumentatsiooni asukoht "%1" ei ole kataloog.
