kdevcmake - en to et translation catalogue (16 entries)

en: You need to specify a build directory.
et: Määrata tuleb ehituskataloog.

en: Using an already created build directory.
et: Juba loodud ehituskataloogi kasutamine.

en: Creating a new build directory.
et: Uue ehituskataloogi loomine.

en: Build directory already configured.
et: Ehituskataloog on juba seadistatud.

en: This build directory is for %1, but the project directory is %2.
et: See ehituskataloog on %1 jaoks, kuid projekti kataloog on %2.

en: You may not select a relative build directory.
et: Suhtelist ehituskataloogi ei saa valida.

en: The selected build directory is not empty.
et: Valitud ehituskataloog pole tühi.

en: INVALID
et: VIGANE

en: wrong
et: vale

en: Unable to find a CMake executable. Is one installed on the system?
et: CMake'i täitmisfaili ei leitud. On see ikka süsteemi paigaldatud?

en: <br /><em>Cache Value:</em> %1
et: <br /><em>Puhverväärtus:</em> %1

en: <br /><em>Cache Documentation:</em> %1
et: <br /><em>Puhverdokumentatsioon:</em> %1

en: CMake Content Page
et: CMake'i sisulehekülg

en: Failed to configure project '%1' (error message: %2). As a result, KDevelop's code understanding will likely be broken.
    
    To fix this issue, please ensure that the project's CMakeLists.txt files are correct, and KDevelop is configured to use the correct CMake version and settings. Then right-click the project item in the projects tool view and click 'Reload'.
et: Projekti "%1" seadistamine nurjus (veateade: %2). Selle tõttu ei suuda KDE ilmselt koodi korralikult mõista.
    
    Probleemi lahendamiseks palun kontrolli, kas projekti failid CMakeLists.txt on ikka korrektsed ning KDevelop on seadistatud kasutama õiget CMake'i versiooni ja seadistusi. Seejärel tee projektivaates paremklõps projektikirjel ja vali "Laadi uuesti".

en: Could not remove: %1
et: Eemaldamine nurjus: %1

en: Parse test suite %1
et: Testkomplekti %1 parsimine
