kdevcmakebuilder - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Could not find the make builder. Check your installation
et: Make'i ehitajat ei leitud. Kontrolli oma paigaldust

en: Could not find a builder for %1
et: %1 jaoks ei leitud ehitajat

en: Internal error: no project specified to configure.
et: Sisemine tõrge: seadistamiseks pole määratud ühtegi projekti.

en: Failed to create build directory %1.
et: Ehituskataloogi %1 loomine nurjus.

en: Wrong build directory, cannot clear the build directory
et: Vale ehituskataloog, seda ei saa tühjendada

en: ** Prune successful **
et: ** Eemaldamine õnnestus **

en: ** Prune failed: %1 **
et: ** Eemaldamine nurjus: %1 **
