kdevelop - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Cppcheck Analysis (%1)
et: Cppchecki analüüs (%1)

en: Failed to start Cppcheck from "%1".
et: Cppchecki käivitamine asukohast "%1" nurjus.

en: Cppcheck crashed.
et: Cppchecki tabas krahh.

en: Cppcheck process timed out.
et: Cppchecki protsessi ajaületus.

en: Write to Cppcheck process failed.
et: Kirjutamine Cppchecki protsessi nurjus.

en: Read from Cppcheck process failed.
et: Lugemine Cppchecki protsessist nurjus.

en: It seems that this project uses Qt library. For correctly work of cppcheck the value for define Q_MOC_OUTPUT_REVISION must be set. Unfortunately, the plugin is unable to find this value automatically - you should set it manually by adding '-DQ_MOC_OUTPUT_REVISION=XX' to extra parameters. The 'XX' value can be found in any project's moc-generated file or in the <QtCore/qobjectdefs.h> header file.
et: Tundub, et projekt kasutab Qt teeki. Cppchecki korralikuks toimimiseks peab olema määratud definitsiooni Q_MOC_OUTPUT_REVISION väärtus. Paraku ei suuda plugin seda väärtust automaatselt leida: sul tuleb seda teha käsitsi, lisades lisaparameetritesse 'Q_MOC_OUTPUT_REVISION?XX'. Väärtuse 'XX' saab leida projekti moc-genereeritud failist või päisefailist <QtCore/qobjectdefs.h>.

en: Cppcheck XML Parsing: error at line %1, column %2: %3
et: Cppchecki XML-i parsimine: tõrge real %1, veerus %2: %3

en: Analysis completed, no problems detected.
et: Analüüs on valmis, mingeid probleeme ei leitud.

en: Analysis started...
et: Alustati analüüsiga ...

[ctx: @info:tooltip %1 is the path of the file]
en: Re-run last Cppcheck analysis (%1)
et: Viimase Cppchecki analüüsi taaskäivitamine (%1)

[ctx: @info:tooltip]
en: Re-run last Cppcheck analysis
et: Viimase Cppchecki analüüsi taaskäivitamine
