kdevcustommake - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
et: Püüti lahendada päise asukohta ajal, mil teine lahendamisprotsess veel käis

en: Makefile is missing in folder "%1"
et: Kataloogis "%1" puudub Makefile

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
et: Probleem %1 päiste asukohtade lahendamisel

en: Cached: %1
et: Puhverdatud: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
et: Failinimi %1 paistab olevat vigane

en: Failed to extract new working directory
et: Uue töökataloogi ekstraktimine nurjus

en: Output was: %1
et: Väljund oli: %1

en: Recursive make call failed
et: Rekursiivne make'i väljakutse nurjus

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
et: Parameetristring "%1" ei paista olevat korrektne. Väljundi oli: %2

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
et: Kataloogi "%1" ei ole olemas. Väljund oli: %2.

en: Malformed recursive make call
et: Vigane rekursiivne make'i väljakutse

en: Could not extract include paths from make output
et: Make'i väljundist ei õnnestunud kätte saada päiste asukohti

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
et: Kataloog: "%1"  Käsk: "%2"  Väljund: "%3"
