kdevexecute - en to et translation catalogue (11 entries)

en: There is a quoting error in the arguments for the launch configuration '%1'. Aborting start.
et: Seadistuse "%1" käivitamise argumentides esines tsiteerimisviga. Käivitamisest loobutakse.

en: A shell meta character was included in the arguments for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
et: Seadistuse "%1" käivitamise argumentidesse oli kaasatud shelli metamärk, mis ei ole praegu toetatud. Käivitamisest loobutakse.

en: Couldn't resolve the dependency: %1
et: Sõltuvuse lahendamine nurjus: %1

en: No valid executable specified
et: Korrektset täitmisfaili pole määratud

en: There is a quoting error in the executable for the launch configuration '%1'. Aborting start.
et: Seadistuse "%1" käivitamise täitmisfailis esines tsiteerimisviga. Käivitamisest loobutakse.

en: A shell meta character was included in the executable for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
et: Seadistuse "%1" käivitamise täitmisfaili oli kaasatud shelli metamärk, mis ei ole praegu toetatud. Käivitamisest loobutakse.

en: Executes Native Applications
et: Omarakenduse käivitamine

en: Native Application
et: Omarakendus

en: Compiled Binary
et: Kompileeritud binaarfail

en: No environment profile specified, looks like a broken configuration, please check run configuration '%1'. Using default environment profile.
et: Keskkonnaprofiili pole määratud, tundub, et tegemist on katkise seadistusega. Palun käivita kontrolliks '%1' konfigureerimine. Kasutatakse vaikimisi keskkonnaprofiili.

en: '%1' is already being executed.
et: "%1" on juba täitmisel.
