kdevelop - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Display a plasmoid
et: Plasmoidi näitamine

en: Plasmoid Launcher
et: Plasmoidi käivitaja

en: Could not resolve the dependency: %1
et: Sõltuvuse lahendamine nurjus: %1

en: Plasmoid Viewer
et: Plasmoidide näitaja

en: ** Killed **
et: ** Tapetud **

en: *** Failed ***
et: *** Nurjus ***

en: *** Finished ***
et: *** Lõpetas ***

en: Plasmoid failed to execute on %1
et: Plasmoidi käitamine asukohas %1 nurjus
