kdevelop - en to et translation catalogue (76 entries)

en:     *** MESON ERROR ***
et:     *** MESONI TÕRGE ***

en: Failed to set the internally used Ninja builder
et: Seesmiselt kasutatava Ninja ehitaja määramine nurjus

en: Failed to acquire the Ninja builder plugin
et: Ninja ehitaja plugina hankimine nurjus

en: The current build directory for %1 is invalid
et: %1 aktiivne ehitamiskataloog on vigane

en: The directory '%1' is not empty and does not seem to be an already configured build directory
et: Kataloog "%1" ei ole tühi ja ei tundu, et see oleks juba seadistatud ehitamiskataloog

en: The directory '%1' cannot be used as a meson build directory
et: Kataloogi "%1" ei saa tarvitada Mesoni ehitamiskataloogina

en: The current build configuration is broken, because the build directory is not specified
et: Aktiivne ehitamisseadistus on katki, sest ehitamiskataloogi ei ole määratud

en: Congratulations: You have reached unreachable code!
    Please report a bug at https://bugs.kde.org/
    FILE: %1:%2
et: Õnnitleme: sa jõudsid kättesaamatu koodini!
    Palun anna veast teada aadressil https://bugs.kde.org/
    FAIL: %1:%2

en: Internal error: The buildsystem manager is not the MesonManager
et: Sisemine tõrge: ehitamissüsteemi haldur ei ole Mesoni haldur

en: Failed to create a new build directory
et: Uus ehitamiskataloogi loomine nurjus

en: The directory '%1' is already pruned
et: Kataloog "%1" on juba eemaldatud

en: The directory '%1' does not appear to be a meson build directory
et: Kataloog "%1" ei tundu olevat Mesoni ehitamiskataloog

en: Aborting prune operation
et: Eemaldamistoimingust loobumine

en: Deleting contents of '%1'
et: "%1" sisu kustutamine

en: ** Prune successful **
et: ** Eemaldamine oli edukas **

en: ** Prune failed: %1 **
et: ** Eemaldamine nurjus: %1 **

en: Meson builder error: %1
et: Mesoni ehitaja tõrge: %1

en: Importing %1 failed because no build directory could be created.
et: %1 import nurjus, sest ehitamiskataloogi loomine nurjus.

en: Introspection file '%1' does not exist
et: Introspektsioonifaili "%1" ei ole olemas

en: Failed to open introspection file '%1'
et: Introspektsioonifaili "%1" avamine nurjus

en: In %1:%2: %3
et: Failis %1:%2: %3

en: The introspection file '%1' contains neither an array nor an object
et: Introspektsioonifail "%1" ei sisalda massiivi ega objekti

en: %1 returned %2
et: %1 tagastas %2

en: JSON parser error: %1
et: JSON-i parseri tõrge: %1

en: The introspection output of '%1' contains neither an array nor an object
et: "%1" introspektsiooniväljund ei sisalda massiivi ega objekti

en: The current build directory is invalid
et: Aktiivne ehitamiskataloog on vigane

en: Failed to create a temporary file.
et: Ajutise faili loomine nurjus.

en: The rewriter output of '%1' is not an object
et: "%1" ümberkirjutamise väljund ei ole objekt

en: Status: %1
et: Olek: %1

en: The current build directory does not exist
et: Aktiivset ehitamiskataloogi ei ole olemas

en: The current build directory is empty
et: Aktiivne ehitamiskataloog on tühi

en: Build directory configured
et: Ehitamiskataloog on seadistatud

en: This meson build directory is not fully configured
et: See Mesoni ehitamiskataloog ei ole täielikult seadistatud

en: This directory does not seem to be a meson build directory
et: See kataloog ei tundu olevat Mesoni ehitamiskataloog

en: Invalid build directory configuration (empty build directory string)
et: Vigane ehitamiskataloogi seadistus (tühi ehitamiskataloogi string)

en: Something went very wrong. This is a bug
et: Midagi läks väga valesti. See on viga

en: No changes
et: Muudatusi pole

en: %1 option changed | %1 options changed
et[0]: %1 valik muudetud
et[1]: %1 valikut muudetud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_status) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_statusMessage)
en: Status message...
et: Olekuteade ...

en: <NEW>
et: <UUS>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MesonListEditor)
en: Dialog
et: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_new)
en: New
et: Uus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_del)
en: Delete
et: Kustuta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_first)
en: First
et: Esimeseks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_up)
en: Up
et: Üles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_down)
en: Down
et: Alla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_last)
en: Last
et: Viimaseks

en: Specified meson executable does not exist
et: Määratud Mesoni täitmisfaili ei ole olemas

en: Creating new build directory
et: Uue ehitamiskataloogi loomine

en: Using an already configured build directory
et: Juba seadistatud ehitamiskataloogi kasutamine

en: Using a broken meson build directory (this should be fine)
et: Katkise Mesoni ehitamiskataloogi kasutamine (see ei tohiks muret tekitada)

en: Cannot use specified directory
et: Määratud kataloogi kasutamine ei ole võimalik

en: There are already files in the build directory
et: Ehitamiskataloogis on juba faile

en: The build directory field must not be empty
et: Ehituskataloogi väli ei tohi olla tühi

en: You have reached unreachable code. This is a bug
et: Jõudsid kättesaamatu koodini. See on viga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_buildDir)
en: Build directory:
et: Ehitamiskataloog:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, i_buildDir)
en: Full Path to the new build directory
et: Uue ehitamiskataloogi täielik asukoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_name) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_dispProject)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, b_reset)
en: Reset to default value
et: Lähtestamine vaikeväärtusele

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, c_main)
en: Meson Options
et: Mesoni valikud

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_core)
en: Core
et: Tuum

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_backend)
en: Backend
et: Taustaprogramm

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_base)
en: Base
et: Baas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_compiler)
en: Compiler
et: Kompilaator

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_directory)
en: Directories
et: Kataloogid

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_user) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_project)
en: Project
et: Projekt

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_test)
en: Testing
et: Testimine

en: Initializing GUI
et: GUI initsialiseerimine

en: Loading project data...
et: Projektiandmete laadimine ...

en: Writing project data...
et: Projektiandmete kirjutamine ...

en: Loading meson rewriter data failed
et: Mesoni ümberkirjutaja andmete laadimine nurjus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MesonRewriterPage)
en: Meson project settings
et: Mesoni projekti seadistused

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, t_project)
en: Project settings
et: Projekti seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_project)
en: <html><head/><body><h3>projectName</h3></body></html>
et: <html><head/><body><h3>Projekti nimi</h3></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_defOpts)
en: Project default options
et: Projekti vaikevalikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_newOpt)
en: New Option
et: Uus valik
